• Ігрові приставки, ігри
Вся Україна
Приставки Ігри Ігрові маніпулятори Аксесуари Інше (Ігри)
Тип Стаціонарні Портативні Інше
Виробник Microsoft Sony Інше

Приставки – купівля і продаж б/в

Відео ігри для дітей та дорослих

Ігрові консолі користуються популярність з 80-х років минулого сторіччя. Спочатку вони підключалися тільки до телевізорів, потім настав час настінних проекторів. На даний момент всі гравці використовують комп'ютерні монітори, які допомагають досягти ефекту реального часу. Ці ігри стали улюбленим хобі для мільйонів громадян, причому найрізноманітнішого віку.

Якщо ви вирішили придбати консоль, але це занадто фінансово затратно, то кращим варіантом буде придбати приставку б/в. На сайті zapp.ua опубліковано безліч оголошень з продажу приставок б/в. Покупець легко знайде бажану річ, а цінова політика продавців тільки радує око. В купівлі вживаних речей є величезна перевага. По-перше, ігрові приставки б/в коштують в рази дешевше. Буде не шкода відкласти гру в комору, якщо набридне. По-друге, це вигідний варіант для покупки дитині. Батьки можуть обійтися без страху за те, що їх юне дарування розіб'є дорогу консоль. По-третє, це хороший варіант для новачків. Можна навчитися користуватися б/в приставкою, а в подальшому придбати нову модель.

Вчимося здійснювати придбання в мережі

Існує безліч інтернет ресурсів, які пропонують широкий вибір нових і вживаних товарів. Деякі спеціалізуються виключно на продажу приставок, але таких одиниці. Одним з найбільш великих сайтів в Україні є zapp.ua. Торгівельний майданчик Zapp регіональний, а це вагома перевага, так як покупець може вчиняти правочин у своєму місті, або отримати цікаву річ поштою. Кожен користувач може опублікувати власне оголошення з продажу ігрових приставок та інших девайсів.

Продати ігрову приставку в мережі не складно, але щоб здійснити успішну операцію, потрібно дотримуватися простих правил:

  • докладно розкажіть в оголошенні про товар;
  • додайте якісні фото;
  • оберіть спосіб доставки;
  • опишіть можливі нюанси;
  • використовуйте популярний інтернет-ресурс.

Безпечна угода – це головне

Багатьох продавців і покупців хвилює питання оплати товару. Звичайно, краще всього віддавати річ особисто в руки, щоб переконатися в цілісності і якості, а після отримати оплату готівкою. Залишається питання, що ж робити тим, хто не має можливості зустрітися особисто? Якщо покупець перебуває в іншому регіоні, то краще всього скористатися послугами служби доставки і відправити товар післяплатою. Zapp турбується за своїх клієнтів, тому не рекомендує відправляти оплату на карту заздалегідь. На жаль, в інтернеті працює безліч шахраїв, які заробляють гроші на людській довірі. Детальніше про всі правила безпеки можна прочитати тут. Будьте уважні і убезпечте себе від аферистів.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення