• Іграшки
Вся Україна
Дитячі залізні дороги, автотреки Дитячі конструктори Для самих маленьких Іграшкова зброя Інтерактивні іграшки Коляски для ляльок та іграшки-каталки Машинки і моделі техніки М'які іграшки, фігурки, ляльки Розвиваючі ігри Збірні моделі та трансформер Тематичні ігрові набори Інше (іграшки)
Абстракція Авіація Архітектурні споруди Балет, цирк, театр Військова техніка Військова, історична Тварини Кораблі, човни Космос Комахи Піратська серія Пожежна техніка Поліцейська серія Птахи Птахи Рослини Релігія, божества, міфічні істоти Казки, кіно, мультфільми Спорт Будівельна техніка Транспорт
Нове б/в

Дитячі конструктори – купівля і продаж б/в

Дитячі конструктори: основні види і кращі виробники

Дитячий конструктор – одна з найкращих та корисних іграшок, які можна запропонувати дитині. Вона розвиває уяву, логіку, дрібну моторику і, що важливо, посидючість.

Щоб не витрачати зайвий час і фінанси на пошуки і придбання нових забав, багато батьків все частіше використовують для цих цілей інтернет-ресурси. Тут і вибір більший, і ціни нижчі. За бажанням, на дошці оголошень zapp.ua можна легко й швидко підібрати конструктор будь-якого необхідного різновиду:

  • пластиковий;
  • металевий;
  • дерев'яний;
  • м'який;
  • керамічний;
  • картонний.

При виборі можна виходити з особливостей кріплення:

  • блокові;
  • магнітні;
  • механічні.

Що стосується виробників, то за цілком доступною ціною тут легко знайти і придбати вироби таких відомих зарубіжних торгових марок: Lego, Hape Toys, Zoob, Mega Blocks, Ecoiffier, Wader, Ausini, Brick, Smoby, Meccano, Quercetti, Gigo, Keenway. Особливу увагу варто приділити і українським брендам, які добре себе зарекомендували: Оріон, Технок, Кіндер Вей, Тигрес, Колорпласт, Бамсик.

Особливості вибору дитячого конструктора

Обираючи конструктор, в першу чергу звертайте увагу на вікову категорію. Від цього залежить, чи буде дитині цікаво його збирати і чи сподобається взагалі такий подарунок. Так, наприклад, дітям до трьох років не варто купувати набори з дрібних деталей – це може бути небезпечно, та і навряд чи малюки зможуть розібратися і впоратися з особливостями такої конструкції.

Наступним важливим критерієм є матеріали. Вони повинні бути якісними та безпечними для здоров'я і не повинні мати різкого хімічного запаху. Також переконайтеся в тому, що в деталях відсутні дефекти, гострі кути або частини, здатні нанести каліцтва малюкові.

Ретельно перевіряйте майбутнє придбання. Запчастини не повинні гнутися або ламатися, а кріплення повинні бути надійними, але в той же час малюкові повинно вистачати сил, щоб самостійно з ними впоратися.

Зверніть увагу і на тематику виробу – постарайтеся, щоб вона максимально відповідала інтересам дитини. Ще дуже добре, якщо конструктор буде мати кілька різних варіантів складання. Це ще більше приверне увагу малюка і дозволить утримувати його інтерес протягом тривалого часу.

Переваги і недоліки віртуальної торгівлі

Якою б вигідною не здавалася торгівля в інтернеті, не варто забувати про те, що вона несе в собі певні ризики. По-перше, кожен продавець чи покупець віртуального майданчика самостійно несе перед собою відповідальність за успішність операції. Тому, щоб не стати жертвою шахраїв, слід дотримуватися певних запобіжних заходів.

Намагайтеся укладати угоди з особами зі свого регіону, щоб передачу грошей або товару можна було здійснити при зустрічі. Якщо це неможливо, тоді постарайтеся уважно вивчити всю доступну інформацію про контрагента; не перекладайте передоплату на мобільні номери або на рахунки анонімних електронних платіжних систем; обирайте тільки надійні і перевірені служби доставки.

Обережність і передбачливість дозволять ефективно використовувати всі доступні ресурси, що надаються віртуальною дошкою оголошень – вигідно купувати, продавати і обмінювати нові і б/в товари в найкоротші терміни і без зайвих зусиль.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дитячий світ Іграшки Дитячі конструктори

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 9