• Іграшки
Вся Україна
Дитячі залізні дороги, автотреки Дитячі конструктори Для самих маленьких Іграшкова зброя Інтерактивні іграшки Коляски для ляльок та іграшки-каталки Машинки і моделі техніки М'які іграшки, фігурки, ляльки Розвиваючі ігри Збірні моделі та трансформер Тематичні ігрові набори Інше (іграшки)
Дуга для ліжечка/коляски Тварина Іграшка з прорізувачем Іграшка-виброползунок Іграшка-комфортер Іграшка-пищалка Мобіль для ліжечка Піаніно Брязкальце Підвіска Інше
Нове б/в

Для самих маленьких – купівля і продаж б/в

Найкращі пропозиції товарів для малюків на сайті

Коли в сім'ї народжується дитина, батькам хочеться подарувати йому весь світ, або хоча б найкращі іграшки. Доводиться витратити чимало часу, щоб оббігати безліч магазинів і торгівельних центрів в пошуках підходящих варіантів, адже товари для дітей на сьогоднішній день – не найдешевше задоволення. Але є й інший варіант, більш вигідний у всіх відносинах, до якого з кожним днем вдається все більше число людей, – покупки за допомогою сайту безкоштовних оголошень. Тут, не виходячи з дому, можна підібрати і придбати необхідні вироби для малюків з будь-якої доступної категорії:

 • розвиваючі килимки;
 • мобілі для ліжечка та іграшки для коляски;
 • машинки, каталки і толокари;
 • музичні іграшки і брязкальця;
 • сортери, кубики і пірамідки;
 • неваляшки, дзиги і заводні іграшки;
 • гумові стрибуни та прорізувачі;
 • іграшки для ванної та багато іншого.

Для тих, кого хвилює якість і перевірені виробники, тут теж дещо знайдеться. Серед представленого асортименту, можна зустріти продукцію таких відомих і надійних брендів як: Tiny Love (Ізраїль), Chіcco (Італія), Lego (Швеція), Smoby (Франція), K’s Kids (Гонконг), Hansa (Філіппіни), Fisher Price і Mattel, Zapf Creation і PlayMobil (Німеччина), а також – Komarovtoys, Maximus, Скриня-Бурундук і ТехноК (Україна).

Основні принципи вибору товарів для малюків

Що б ви не збиралися придбати для дитини, першим основним критерієм вибору повинна стати безпека. Це стосується як конструкції в цілому, так і матеріалів, з яких вона виготовлена. Тому, перш, ніж зробити покупку, слід уважно перевірити сертифікати якості, щоб переконатися в екологічності виробу. Крім того, іграшка не повинна складатися з дрібних деталей, які дитина може проковтнути або вдихнути, а всі можливі аксесуари та прикраси повинні бути надійно закріплені.

Наступним важливим фактором є відповідність за віком. Від цього залежить те, наскільки цікаво дитині буде грати з подарунком і чи принесе це користь. Для того щоб не помилитися, рекомендується почитати відповідну літературу, яку також можна придбати на даному сайті, і намагатися купувати іграшки найбільш актуальні для певного етапу розвитку дитини.

Вироби, придбані для найменших діток, повинні нести в собі розвиваючі функції. Дотримуватися цієї умови не так вже й складно, адже більшість сучасних провідних виробників намагається закладати в свою продукцію всі необхідні якості, батькам же залишається правильно визначити які завдання може виконувати той чи інший виріб і вчасно його застосувати. Не варто недооцінювати важливість цього чинника, так як від нього залежить майбутнє малюка.

Як безпечно купувати товари для малюків в інтернеті?

Безумовно, здійснювати покупки через інтернет дуже вигідно. Адже таким чином можна заощадити масу часу і пристойну суму грошей. Єдиним неприємним моментів тут є лише велика кількість шахраїв, жертвами яких навряд чи кому-небудь захочеться стати. Щоб не потрапити в таке павутиння, потрібно пам'ятати про те, що в інтернеті кожен сам несе відповідальність за те що і в кого він купує.

Знизити ризики і максимально безпечно користуватися послугами дошки безкоштовних оголошень допоможе дотримання деяких простих правил:

 • завжди перевіряйте всю доступну інформацію про продавця, включаючи його особисті та контактні дані, рейтинг і відгуки покупців;
 • намагайтеся шукати необхідні товари в межах свого регіону, щоб мати можливість здійснити операцію при особистій зустрічі;
 • не розголошуйте своїх секретних банківських даних; все, що потрібно для здійснення перекладу – номер картки та прізвище;
 • не висилайте передоплату через анонімні платіжні системи або на рахунки мобільних номерів;
 • користуйтеся послугами доставки лише надійних та перевірених компаній;
 • не соромтеся задавати продавцеві питання, що цікавлять вас, та просити надання додаткових фотографій товару.

Дотримання таких нескладних умов дозволить кожному користувачеві віртуального торгівельного майданчика максимально ефективно витрачати свій час і фінанси, здійснюючи при цьому вигідні покупки!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дитячий світ Іграшки Для самих маленьких

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення