• Іграшки
Вся Україна
Дитячі залізні дороги, автотреки Дитячі конструктори Для самих маленьких Іграшкова зброя Інтерактивні іграшки Коляски для ляльок та іграшки-каталки Машинки і моделі техніки М'які іграшки, фігурки, ляльки Розвиваючі ігри Збірні моделі та трансформер Тематичні ігрові набори Інше (іграшки)
Автомат Арбалет Гвинтівка Космічна зброя Цибуля Пістолет Кулемет Рогатка Холодна зброя Інше
Нове б/в

Іграшкова зброя – купівля і продаж б/в

Які види дитячої зброї можна знайти на сайті

Практично всі хлопчаки і навіть дівчата мріють мати у своєму арсеналі іграшок і кілька зразків дитячої зброї. А батьки часто не відмовляють своїм чадам у таких примхах, адже ця забава здатна принести не тільки задоволення дитині, але й посприяти розвитку вправності, спритності, влучності, координації рухів, швидкості реакції і навіть уяві.

Придбання хорошої іграшки вимагає значних витрат часу і фінансів. А ті, хто хоче мінімізувати свої витрати, все частіше звертають погляд у бік інтернет-ресурсів. При цьому особливою популярністю користуються дошки безкоштовних оголошень, де можна придбати як нові, так і б/в товари за доступними цінами. Так, на сайті zapp.ua представлені різні категорії дитячої зброї, які дозволяють підібрати зразки на будь-який смак і колір:

  • «вогнепальна»;
  • водяна;
  • «метальна»;
  • «помпова»;
  • «холодна»
  • «лазерна».

Пістолети і автомати, бластери і гармати, ножі й мечі, луки та арбалети, рогатки, дитячі тири і багато іншого, а також цілі тематичні набори – все це можна знайти на торгівельному майданчику. Що стосується виробників, то серед асортименту зустрічаються вироби таких відомих брендів, як Silverlit, TMNT, Zing, Minecraft, Bino, X-Shot, Banzai, Edison, BuzzBeeToy, Gonher, Hasbro, Simba, XPloderz, Blaster Pro, Gerber, Petron, Zuru, ТехноК та інші.

Основні принципи вибору дитячої зброї

Обираючи подарунок дитині, в першу чергу слід звертати увагу на відповідність вікових показників. Від цього залежить наскільки легко і цікаво буде малюкові грати з іграшкою і чи не зможе він нею травмуватися.

Наступний критерій – матеріал. Вироби даної категорії виготовляють з пластику, дерева, металу, гуми. Який би з цих матеріалів ви не обрали, поцікавтеся його сертифікатом якості і переконайтеся, що в ньому немає отруйних домішок або покриттів.

Уважно перевіряйте справність виробу. Це стосується не тільки старих, але і нових зразків. При цьому особливу увагу приділяйте рухомим деталям – переконайтеся, що вони правильно функціонують і мають надійні кріплення.

Не слід ігнорувати і перевірку доступних ефектів. Вони повинні справно працювати. Але при цьому звуки не повинні бути занадто гучними і різкими, а спалахи – занадто яскравими, адже це може налякати малюка. Крім того, варто зауважити, що занадто велика кількість ефектів може погано позначитися на розвитку дитячої уяви, на відміну від простої зброї, яка дозволяє дитині більш детально моделювати ситуації.

Переваги використання дошки оголошень в торгівлі

Використовувати дошку оголошень для торгівлі дуже вигідно і покупцям, і продавцям. Обумовлено це тим, що оголошення тут розміщуються безкоштовно і без яких-небудь особливих обмежень. Асортимент представлений як новими, так і вживаними товарами, що дозволяє зробити придбання за максимально низькою ціною. Крім того, кожен покупець тут може приміряти на себе роль продавця і заробити на реалізації своїх непотрібних речей. Особливо це актуально для розділу дитячих товарів, адже малюки ростуть дуже швидко і багато їх речі та іграшок стають незатребуваними, будучи ще в дуже хорошому стані. При цьому попит на послуги віртуального торгівельного майданчика зростає з кожним днем, адже ніхто не хоче упустити свій шанс в отриманні максимальної вигоди.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення