• Іграшки
Вся Україна
Дитячі залізні дороги, автотреки Дитячі конструктори Для самих маленьких Іграшкова зброя Інтерактивні іграшки Коляски для ляльок та іграшки-каталки Машинки і моделі техніки М'які іграшки, фігурки, ляльки Розвиваючі ігри Збірні моделі та трансформер Тематичні ігрові набори Інше (іграшки)
Дитячий комп'ютер Тварина Звуковий плакат Ігрова панель Лялька Музичні інструменти Навчальна гра Пупс Робот Телефон Транспорт Інше
Нове б/в

Інтерактивні іграшки – купівля і продаж б/в

Види та особливості інтерактивних іграшок

Інтерактивні іграшки по праву займають одне з почесних призових місць у рейтингу популярних дитячих забав. Їх особливість полягає в тому, що вони сприяють пізнанню навколишнього світу шляхом особливої взаємодії з дитиною – вони здатні реагувати на дії малюка і обмінюватися з ними інформацією.

Як правило, вартість таких іграшок у магазинах досить висока. Але, якщо заглянути на сайт дошки безкоштовних оголошень, то можна знайти і за цілком прийнятною ціною придбати товари таких видів:

  • тварини і ляльки;
  • роботи і прибульці;
  • ігрові панелі і телефони;
  • дитячі комп'ютери;
  • звукові книги;
  • музичні інструменти і багато іншого.

Всі ці вироби – нові та вживані – виставляються на продаж в основному приватними особами, що сприятливо впливає на цінову політику, а також передбачає можливість торгу. При цьому серед асортименту зустрічається продукція таких відомих брендів: Chicco, Hasbro, K’s Kids, Lego, Djeco, Emotion Pets, VTech, Furby, IMC, WowWee, Lanard, Tiny Love, Moose, Spinmaster, Aqua Dragons, DigiBirds та інших.

Особливості вибору інтерактивних іграшок

Обираючи інтерактивну іграшку, слід враховувати вікові показники, які можуть впливати на те, чи буде дитина виявляти до неї інтерес і чи зможе вона посприяти розвитку малюка. Так, дітям до 3-х років зазвичай призначаються ляльки, тварини і різні панелі. З 3 до 6 років вже можна купувати звукові книги, плакати, комп'ютери і навчальні ігри. А з 6 років прокидається інтерес до роботів, прибульців, телескопів і мікроскопів, які дозволяють відчути себе справжнім вченим або дослідником.

Слідкуйте за тим, щоб матеріали, з яких виготовлена іграшка, були високої якості і не містили отруйних речовин і покриттів. Для цього завжди перевіряйте документи на виріб і сертифікати.

Уважно перевірте комплектацію, а також справність всіх механізмів. Переконатися потрібно і в тому, що всі деталі на місці, надійно закріплені і правильно функціонують. Прислухайтеся до звуків – вони не повинні бути занадто гучними і різкими; придивіться до кольору і світлових ефектів – вони повинні бути м'якими і недратівливими. І, звичайно ж, перед придбанням уточніть – чи відповідає ваш вибір смакам і уподобанням дитини.

Особливості торгівлі на віртуальному майданчику

Попит на послуги віртуальної дошки оголошень зростає з кожним днем. Тут зручно та вигідно як робити покупки, так і займатися продажами. Обумовлено це безкоштовним сервісом і відсутністю будь-яких обмежень.

Будь-який користувач у зручний час тут може розмістити оголошення про пошук і бажання придбати потрібну йому річ або, навпаки, – про прагнення продати непотрібну. Особлива активність спостерігається в таких розділах, як іграшки, адже діти ростуть швидко і багато їх речі стають незатребуваними, не встигнувши навіть втратити товарний вигляд, тому їх викладають на продаж, щоб підзаробити на придбання наступної обновки, при цьому ціни на такі товари досить низькі, що приваблює безліч покупців.

Як бачимо, використання віртуальної дошки оголошень zapp.ua вигідно і для продавців, і для покупців. Але не варто забувати про обережність під час торгівлі в інтернеті. Для того щоб мінімізувати ймовірність натрапити на шахраїв досить зберігати пильність і не лінуватися перевіряти всю доступну інформацію про контрагента, не перераховувати гроші на анонімні рахунки та користуватися перевіреними службами доставки.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дитячий світ Іграшки Інтерактивні іграшки

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення