• Іграшки
Вся Україна
Дитячі залізні дороги, автотреки Дитячі конструктори Для самих маленьких Іграшкова зброя Інтерактивні іграшки Коляски для ляльок та іграшки-каталки Машинки і моделі техніки М'які іграшки, фігурки, ляльки Розвиваючі ігри Збірні моделі та трансформер Тематичні ігрові набори Інше (іграшки)
Військовий, пірат, лицар Дитяча побутова техніка Ігровий набір з фігурками Іграшкова косметика Іграшкова кухня Іграшкова посуд Іграшкові продукти Магазин, супермаркет Майстерня, набір інструментів Набір юного доктора Інше
Нове б/в

Тематичні ігрові набори – купівля і продаж б/в

Вибір тематичних ігрових наборів

На безкоштовному майданчику Zapp працює автоматична система пошуку, за допомогою якої можна підібрати потрібний товар в лічені хвилини. При цьому відвідувач отримує повну інформацію про пропозицію з наочними фотографіями. Вам потрібні тематичні набори для гри? Обирайте в розділі іграшок відповідний вид товару. Для прискорення пошуку перелік зручно поділяється за типом товару. Важливо розуміти, що саме ви шукаєте, і вся інформація про наявність товару у той же час буде надана за запитом.

Найпоширеніша тематика наборів:

 • Професійні напрямки – набори для майбутнього лікаря, кухаря, перукаря, продавця, садівника, поліцейського та ін. Малюки люблять наслідувати дорослим і таким чином поступово визначають свої переваги у сфері майбутньої професії.
 • Ігрові набори з фігурками – ляльковий театр, військової тематики, різноманітних представників фауни та ін. Відмінний посібник для усвідомлення своїх пріоритетів і переваг.
 • Дитяча побутова техніка і меблі – кухні і посуд, набори для будиночка, туалетні столики з іграшковою косметикою зазвичай купують дівчатам, майбутнім господиням. Наслідуючи маму, вони відпрацьовують звичку піклуватися про себе і свою сім'ю.
 • Набори інструментів – найчастіше для хлопчиків, які вчаться майструвати своїми руками.
 • Наукові набори – для майбутніх хіміків, фізиків, археологів і т. д. Дитина вивчає закони природи і вчиться досліджувати світ. Відмінний початок для майбутніх геніїв науки.
 • Набори для спорту і активних ігор – різноманітність варіантів (городки, бадмінтон та ін) допомагає обрати для малюків корисне і захоплююче заняття на лоні природи.
 • Трекові набори – паркінги, гоночні траси, залізниці і т. д. Їх люблять як хлопчики, так і дівчатка.
 • Набори для води і піску – звичайно створюються для малюків і покликані забезпечити захоплюючий відпочинок.

За великим рахунком набори можна скомпонувати на свій розсуд. Їх завдання – навчити малюка користуватися предметами дорослого світу, виховати певні навички, допомогти в розвитку творчих або фізичних здібностей.

На що звертаємо увагу при пошуку наборів

Тематика ігрових наборів досить широко відображає наше реальне життя дає широкий простір для фантазій і розвитку дітвори. Популярні зарубіжні і вітчизняні виробники Smoby, BK Toys, Hasbro, Keenway, Peppa, Simba, ТехноК, ПервоРобот, ЛЕГО, WeDo, Полісся, 1 Вересня, Знавець, Юніка, Ранок та багато інших. Вони представляють масу варіантів однієї тематики. Щоб не розгубитися в такому достатку пропозицій, важливо визначитися в таких напрямках:

 • вік дитини;
 • тематична ідея набору;
 • кількість предметів;
 • комплектація;
 • матеріал.

Важливо розуміти, які завдання повинні вирішувати діти, займаючись з даним набором – освітні, творчі або пізнавальні, фізичний розвиток. Для кожної вікової категорії створені іграшки з відповідним рівнем складності, комплектацією та кількістю предметів для використання. Так само і з матеріалами: для малюків – безпечний пластик, тканина, силікон; для старшого віку – допускається дерево, метал, гіпс і т. д.

Рекомендації професіоналів

Бажано враховувати нахили дитини, її смаки, уподобання. Іграшка, яка їй буде не до смаку, користі нікому не принесе. При купівлі слід перевіряти виріб – на дотик, на запахи, на зовнішній вигляд. З'ясовуйте, хто виробник, яка якість матеріалів і покриттів, гарантії безпеки. Нехай це навіть найцікавіша і найпривабливіша іграшка, що підходить за ціною, але, якщо ви помітили якісь пошкодження або недоліки, краще відмовтеся від неї. Якщо купуєте з рук і без сертифікатів, віддавайте перевагу відомим брендам, надійність виробів яких перевірена часом. Адже вам потрібно не просто подарувати корисну річ малюкові, але і безпечну.  

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Дитячий світ Іграшки Тематичні ігрові набори

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення