• Шукаю компаньйона
Вся Україна

Шукаю компаньйона

Вибирайте не тільки квартиру, але і сусідів

Сумісна аренда житла приваблює орендарів можливістю істотної економії. З чисто економічних міркувань люди готові пожертвувати своїми зручностями, вибравши варіант спільного проживання. Рішення житлової проблеми таким способом найчастіше обирають студенти, учні коледжів і училищ. І якщо варіантів здаваної нерухомості завжди достатньо, пошук сусідів може перетворитися у серйозну проблему.

Змоделюємо стандартну ситуацію. Ви поступили в навчальний заклад в іншому місті, друзями і знайомими обзавестися тут ще не зуміли, а початок занять не за горами. Розміщення в місцевій газеті оголошення шукаю компаньйона для спільної оренди виявилося марною тратою часу та коштів. В агентстві нерухомості до вашого запиту поставилися без всякого інтересу (було б з-за чого возитися). Ми пропонуємо вам простий і ефективний спосіб вирішення житлової проблеми.

Дошка безкоштовних оголошень – реалії сьогоднішнього дня

Скористайтеся послугами нашого інтернет-ресурсу і безкоштовно розмістіть свою інформацію на його сторінках. Сучасним молодим людям не треба пояснювати переваги, які дає інтернет. Наш сайт – це віртуальний майданчик для зустрічі зацікавлених у вирішенні одного і того ж питання сторін.

У випадку з спільної орендою кількість учасників переговорів збільшується. Усі питання необхідно узгодити не тільки з орендодавцем, але і зі своїми потенційними сусідами. Компаньйони по спільній оренді житла повинні підходити вам за характером, віком, бажано не мати шкідливих звичок. Спілкування в соціальних мережах допоможе вам отримати певне уявлення про тих людей, які хочуть жити під одним дахом з вами.

Не забувайте про юридичну сторону питання

Не зайвим буде скласти договір між наймодавцем і всіма наймачами. У ньому повинні бути прописані такі пункти:

  • терміни здачі в оренду;
  • фінансовий внесок кожного з мешканців;
  • умови і терміни внесення орендної плати;
  • дії сторін у випадку, якщо один з мешканців вибуває.

Це той мінімум питань, яке необхідно чітко обумовити і закріпити документально, він допоможе уникнути в подальшому непорозумінь і неприємних сюрпризів, які можуть виникнути після підписання невигідного вам договору. Розмістивши на нашому сайті оголошення шукаю компаньйона для спільної оренди житла ви в найкоротші терміни отримаєте бажаний результат. Ефективність сайту безкоштовних оголошень доведена часом. Інформація на нашому інтернет-ресурсі регулярно оновлюється і доповнюється.  Тисячі жителів України, яких цікавить купівля, продаж або обмін нерухомості, користуються нашими послугами.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Нерухомість Шукаю компаньйона

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення