• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
Інше
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: Інтернет-маркетолог, робота

Гуру інтернету

В сьогоднішніх реаліях дуже складно усвідомлювати себе без всесвітньої мережі Internet, та що там складно – практично неможливо існувати. Онлайн способом ми купуємо товари широкого споживання, квитки в кіно або на поїзд, зрештою, заробляємо гроші. Будь-який фільм або серіал тепер можна дивитися на комп'ютері, не використовуючи при цьому відеомагнітофон і його функцію запису.

Між тим для більш легкої впізнаваності серед своїх споживачів рітейл-компанії обзаводяться іменними сайтами. Враховуючи те, що функцію реклами тепер можуть виконувати не тільки телевізійні ролики, оголошення на вуличних стовпах чи в газетах, цей інформаційний канал набуває все більшу популярність. У зв'язку з цим зростає попит на постійне оновлення і вдосконалення сайтів, що втілюють у собі різні бренди. Робота інтернет-маркетолога як раз і полягає в тому, щоб різними способами просувати товар в широкі маси населення у режимі онлайн, робити його впізнаваним і продаваним.

Інтернет-маркетолог на zapp.ua

Веб-маркетолог повинен дуже чуйно реагувати на будь-які зміни в уподобаннях клієнта, який найчастіше виражається у зборі необхідної і актуальної інформації на підставі досліджень ринків товарів або послуг. Крім того, такий фахівець супроводжує роботу сайту від створення до його постійної модернізації, а також розміщує в мережі різні PR-акції або ж рекламні кампанії.

Працевлаштуватися інтернет-маркетологом допоможе віртуальна дошка оголошень zapp.ua і її розділ «IT і комп'ютери». Тут можна розмістити як затребувані вакансії, так і резюме, які можуть зацікавити роботодавця. Заповнивши всього лише необхідні поля (рівень заробітної плати, стаж та графік роботи) можна серед великої кількості пропозицій про роботу визначити для себе пріоритетні вакансії інтернет-маркетолога.

Вибір роботи на zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua вирізняється особливою мобільністю у використанні, що дозволяє виділити його серед інших рекрутингових сайтів. Головними перевагами порталу є:

  • можливість роботодавця в процесі постійного моніторингу в найкоротші терміни відгукуватися на цікаві йому резюме. Переважно це відбувається шляхом налагодження прямої комунікації між ним і здобувачем;
  • можливість кандидата, який бажає продовжити трудову діяльність у більш повному обсязі розкрити себе, виділивши серед інших, шляхом опису своїх навичок і компетенції;
  •  зручний інтерфейс сайту.

У будь-якому випадку zapp.ua постарається максимально полегшити здобувачеві процес пошуку вакансії на роботу інтернет-маркетологом.  

 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота IT та комп'ютери Інтернет-маркетолог

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення