• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
Product manager Менеджер Інше
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: Менеджер, робота

Суть професії менеджера

Робота менеджера неймовірно багатогранна. В залежності від компанії і умов праці вона може включати різні обов'язки. Така посада поширюється і на ведення сайту підприємства. Фахівець повинен бути підготовлений в плані знань інформаційних технологій. В Україні є велика кількість університетів, де навчають такій професії.

Від менеджера залежить те, наскільки злагодженою буде робота сайту, чи приверне він користувачів. Перебуваючи в пошуку вакансії «менеджер», ви повинні розуміти, що це «сидяча» робота. Для подібних професій не підходять люди із запальним характером. Графік може бути постійним або «плаваючим», виходячи з форми співпраці – офісної або віддаленою.

Пошук роботи на сайті zapp.ua

Віртуальна біржа Zapp відкриває для користувачів ряд додаткових можливостей в плані пошуку підходящої посади:

  • на сайті публікуються пропозиції про наймання зі всіх регіонів України;
  • в оголошеннях роботодавці вказують вимоги до досвіду, рівня освіти, віку та інших критерій;
  • сортування оголошень за рівнем заробітної плати;
  • «бувалий» менеджер працевлаштується за допомогою даного сервісу за короткий проміжок часу.

Із цим сервісом у вас не виникне проблем з пошуком роботи. Кожна вакансія викладається на сайт з умовою угоди на обробку персональних даних.

Особливості користування сайтом

Щоб знайти вигідну пропозицію, потрібно регулярно відслідковувати відповідний розділ. Нові оголошення про роботу з'являються дуже часто. У пропозиціях роботодавці можуть вставляти фотографії офісу, а також іншу інформацію, яка більше розкриє особливості вакансії.

У розділі «робота, менеджер» вакансії розміщуються за датою публікації. Користувач може за допомогою спеціального віконця безпосередньо зв'язуватися з роботодавцем. Віртуальна біржа праці Zapp економить ваш час і сили на пошуки роботи. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення