• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
Інше
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: PPC / CPA фахівець, робота

Світ IT-спеціальностей

У світі технологічного прогресу все більшою популярністю користуються професії, пов'язані з комп'ютерами та інформаційними технологіями. Цей досить високооплачуваний напрям широко поширений серед молодих фахівців.

Роботодавці шукають професіоналів таких напрямків:

  • SEO, копірайтинг, PPA/CPA, інтернет-маркетинг;
  • оператори ПК, технічний спеціаліст;
  • дизайн, веб-програмування;
  • адміністрація сайтів, Qr-інженерія та інші.

На сайті Zapp для кожного з них створені окремі категорії, що значно спрощує завдання претендентам і дозволяє швидше і легше знайти безкоштовні оголошення.

Робота для PPA/CPA експертів на інтернет-ресурсі

З кожним роком на інтернет-ресурсі Zapp з'являється все більше вакансій для РРА/CPA фахівців. Онлайн-майданчик допоможе зустрітися кандидату і здобувачеві. А цілодобові оновлення роблять сайт ще більш актуальним. При цьому всі оголошення за замовчуванням сортуються по даті додавання, але користувач завжди може вибрати для себе інший, більш зручний, варіант.

Модерація дозволяє істотно знизити число шахрайських пропозицій, але користувачі всеодно повинні дотримуватися обережності і з особливою пильністю ставитися до будь-якої підозрілої інформації. Для цих же цілей в кожному оголошенні є спеціальна кнопка «Скарга», що дозволяє повідомити адміністрацію про те, що ви натрапили на обман.

Структура оголошення щодо пошуку роботи на Zapp

Завдяки зручному і продуманому інтерфейсу сайту, текст оголошення складається з двох блоків:

  • характеристика вакансії (тип роботи, спеціалізація, необхідна освіта, назва професії, графік);
  • опис.

Дошка оголошень Zapp надає можливість прямого зв'язку кандидата з роботодавцем, тому кожен претендент може залишити повідомлення з прикріпленим резюме для вакансії PPA/CPA спеціаліста, або ж розмістити власне оголошення про пошук роботи. Також є можливість заповнення інформації за стандартною формою, що дуже зручно і істотно прискорює процес подачі оголошення.

Віртуальна дошка Zapp допоможе знайти роботу PPA/CPA фахівцеві серед безлічі запропонованих вакансій та одразу ж зв'язатись з роботодавцем для уточнення подробиць майбутнього співробітництва та вимог до кандидата.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення