• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: Продажник, промоутер, робота

Актуальність торгівлі в нинішніх реаліях

Не секрет, що реклама – двигун торгівлі. Можна продовжити цю фразу, що торгівля – двигун прогресу. Ще з найдавніших часів, коли тільки лише зароджувалася цивілізація в нинішньому розумінні цього слова, вже існував процес обміну певної кількості одних матеріальних благ на інші. І по мірі того, як розвивалося суспільство, еволюціонувала і торгівля, набуваючи все більш сучасні форми. В наш час з розвитком мережі Internet цей процес і зовсім полетів семимильними кроками, у зв'язку з чим у більшості торговельних компаній істотно зріс попит на людей, готових обслуговувати процес поширення своєї продукції серед населення. Робота фахівця з продажу, наприклад, полягає в:

  • налагодженні мережі потенційних споживачів товару (супермаркети, магазини);
  • укладанні договорів на продаж з контрагентами;
  • постійному аналізі дебіторської заборгованості в розрізі покупців.

Не менш важливою ланкою в ланцюжку збуту продукції є реклама. Робота промоутера покликана максимальним чином долучити суспільство до необхідності споживати саме ваш товар, а не який-небудь інший. Найчастіше це проявляється в роздачі рекламних листівок або ж у пропонуванні відвідувачам магазинів дегустаційного товару, перебуваючи за фірмовою стійкою.

Працівники реклами на zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі «IT і комп'ютери» надає можливість претендентам, для яких безпосереднє спілкування з людьми є не просто роботою, а й стилем життя, розмістити резюме промоутера. Заповнивши всього лише кілька полів, в тому числі і стаж трудової діяльності, графік зайнятості, ваша заявка в лічені хвилини може опинитися перед очима потенційних роботодавців. Дошка оголошень zapp.ua у частині доступності та розуміння відрізняється достатньою лаконічністю і мінімалізмом. Для тих же, кому до душі більш глобальна система, пов'язана з реалізацією продукції різних торгових марок, є можливість всього в кілька кліків створити резюме спеціаліста з продажу. З кожним днем в нашій країні з'являється все більше брендів як українських, так і зарубіжних зі світовим ім'ям. Заповнення інформації про себе, вказавши при цьому бажаний рівень заробітної плати, підвищить ймовірність звернення уваги з боку винаймача.

Вибір вакансії і резюме за zapp.ua

Портал безкоштовних оголошень, які враховують бажання роботодавців знайти співробітника, і, відповідно, працевлаштуватися фахівцем з продажу або промоутером, набуває все більшу популярність серед досвідчених користувачів мережі Internet. Як відомо попит народжує пропозицію. Для того, щоб ці два важливі елемента економіки стикнулися в потрібному місці і часі, компанія системних адміністраторів сайту постійно працює над виправленням недоліків, удосконалюючи при цьому дизайн майданчика, його працездатність, створюючи при цьому для бажаючих знайти вакансії спеціаліста з продажу, комфортні умови для пошуку. Також однією з переваг zapp.ua є безпосередня можливість прямого діалогу між роботодавцем і кандидатом, що відгукнувся на вакансію промоутера, шляхом не тільки електронної пошти, а і візуального спілкування вживу. Размещуйтесь тут, і нехай прибуде з вами успіх! 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота IT та комп'ютери Продажник, промоутер

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1