• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
Інше
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: QA engineer, робота

Хто такий QA engineer?

З розвитком IT-технологій, завдяки форсованому поширенню всесвітньої павутини під назвою Internet, на світло стала з'являтися величезна, якщо не гігантська, кількість програмного забезпечення, яке допомагає практично у всіх сферах нашого життя: як в особистому, так і професійному. Відповідно, запорукою успіху багатьох заходів, які в тій чи іншій мірі пов'язані з комп'ютерною технікою, є коректна робота програмного продукту. Робота QA engineer як раз і полягає в тому, щоб забезпечувати нормальне функціонування віртуальної внутрішньої системи кожного підприємства, шляхом тестування різних програм і виявлення проблемних ділянок (багів), які з певною часткою ймовірності можуть ускладнити використання системи.

QA engineer на zapp.ua

Багато хто помилково вважає, що QA engineer і тестувальник – це одні і ті ж люди. Цей висновок хибний, оскільки функціонал першого входить пошук, виявлення, виправлення помилок у програмному забезпеченні (знання мови програмістів обов'язково), в той час як другий може обмежитися лише виявленням дефектів. Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі «IT і комп'ютери» надає можливість кандидатам на посаду розміщувати резюме QA engineer. Портал володіє достатньою системою фільтрації всіх заявок і вакансій, серед яких можна виділити:

  • бажаний рівень заробітної плати як претендента, так і пропонований зі сторони наймача;
  • досвід відповідної посади на попередніх робочих місцях, що багато в чому є переважаючим фактором з визначенням вибору фахівця;
  • графік зайнятості, що дозволяє підлаштуватися потенційному працівникові під необхідні вимоги.

У будь-якому випадку процес працевлаштування QA engineer не повинен викликати питань у претендентів.

Чому варто вибрати zapp.ua

Зупиняючи свій вибір на віртуальній дошці оголошень zapp.ua користувач завжди зможе підібрати найсвіжіші та актуальні вакансії на роботу QA engineer. Одним з головних переваг, які в якійсь мірі виділяють zapp.ua серед інших рекрутингових сайтів типу head hunting, є, насамперед, можливість претенденту на посаду у режимі онлайн домовитися про співбесіду шляхом прямого живого спілкування. Також зручний дизайн майданчика і спокійна для очей колірна гамма буде важливою підмогою для того, щоб зупинити свій вибір тут. Розміщуйте вакансії  QA engineer і ваша пропозиція обов'язково знайде відгук!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення