• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
Android developer IOS developer Mobile developer Інше
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: Розробник мобільних додатків, робота

Мобільні додатки – розвага і необхідність

Робота розробників мобільних додатків зараз цінується дуже високо. Таку професію дано освоїти не кожному. В основному, знання в цій сфері дають в університетах, де є спеціалізовані факультети інформаційних технологій, але можливі варіанти самонавчання.

Мобільні додатки стають невід'ємною частиною нашого життя. Вони створюють додатковий комфорт для людини. Адже зручно завжди під рукою мати прогноз погоди, можливість спілкуватися онлайн з рідними і близькими, включаючи відеозв'язок. Для розробника мобільних додатків працевлаштуватися стало набагато простіше. Багато компаній готові вкладати фінансові ресурси у створення подібних програм, тому що вони надалі будуть приносити хороший дохід.

Наявність вакансій для такої професії в Україні

У нашій країні інформаційні технології з'являються трохи з запізненням. Вітчизняні фахівці у цій сфері завжди були на висоті, але, на жаль, їх переманюють компанії інших країн. В Україні проходить етап становлення даного напрямку. В останні роки є певні «зрушення»:

  • поява вакансій розробників мобільних додатків для певних програм, наприклад, як Android Developer;
  • створення спеціалізованих фірм з розробки комп'ютерних програм і додатків для смартфонів;
  • відкриття філій зарубіжних компаній по створенню інформаційних технологій.

Пошук роботи на сайті Zapp

Віртуальна біржа праці Zapp відкриває нові можливості для фахівців у сфері IT. Компанії стають у чергу за новими «цукербергами». У розділі «Робота: розробник мобільних додатків» вакансії з'являються регулярно. Це можуть бути пропозиції від приватних осіб чи компаній. Список вакансій можна сортувати за зростанням або спаданням заробітної плати. Інтерфейс даного ресурсу розроблений таким чином, що вподобані оголошення відображаються в окремому рядку. Із сайтом Zapp ваше захоплення переросте у стабільну, високооплачувану роботу. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота IT та комп'ютери Розробник мобільних додатків

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення