• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
SEO-спеціаліст Інше
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: SEO-спеціаліст, робота

Важливість праці SEO-фахівців

У наш час робота SEO-фахівця цінується набагато вище, ніж праця більшості інших працівників підприємства. За рахунок їх зусиль і грамотних дій у віртуальному просторі сайт фірми буде популярним серед інтернет-користувачів. Вміле наповнення ресурсу важливим контекстом і ключовими фразами дозволяє забезпечити виведення сайту на перші позиції в певних пошукових запитах. І це ефективно замінить набридливу і дорогу рекламу.

Переваги для компанії, що має такого працівника:

  • удосконалена структура і зовнішній вигляд сайту;
  • поява ресурсу в числі перших при пошуку в системах «Яндекс» і Google;
  • вакансії SEO-фахівців можна пропонувати з умовою віддаленої (позаштатної) роботи;
  • відстеження сайтів конкурентів для створення більш ефективної реклами.

Пошук роботи на сайті zapp

Шукати роботу в газетах і на дошках оголошень – явище минулого століття! У наш час такі операції майже повністю перенесені в інтернет, де цей процес не такий складний та не відніме у вас багато часу і сил. За допомогою розроблених «пошукачів» будь-яка людина зможе знайти собі посаду, яка підходить під всі її переваги.

На спеціалізованих сайтах роботодавці викладають вакансії будь-якого напрямку діяльності. На віртуальній дошці оголошень Zapp створені спеціальні тематичні розділи, і для спеціалізації SEO-спеціаліст працевлаштування істотно спрощується. Підбір вакансій на запит пройде моментально. Причому, даний інтернет-ресурс регулярно поповнюється новими вакансіями в сфері інформаційних технологій. Відстежуючи інформацію щодня, ви зможете без зайвих зусиль «зловити» вигідну пропозицію.

Особливості роботи із сервісом Zapp

На цьому сайті оголошення можуть викладати всі бажаючі. Спеціальна форма для заповнення допоможе вам у цьому. В оголошенні слід вказувати:

  • тип роботи (постійна чи тимчасова);
  • форму (віддалена або штатна);
  • а також діапазон заробітної плати.

У розділі «РоботаSEO-спеціаліст» вакансії виставляються у списку за датою публікації. Користувачі мають можливість сортування оголошень за рівнем оплати. Віртуальна біржа Zapp створює всі умови для якісного відбору персоналу. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення