• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
NOC інженер Інженер комп'ютерних систем Інженер системний Монтажник локальних мереж Системний адміністратор Інше
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: Системний адміністратор, робота

Найважливіший технічний фахівець

Системний адміністратор – це одна з найнеобхідніших посад в будь-якій фірмі. Цей співробітник виконує безліч корисних функцій пов'язаних з технічним обладнанням. Його праця залишається непомітною, але на ньому тримається робота всього офісу. Робочі обов'язки різняться в залежності від сфери діяльності компанії, але зазвичай сисадміни займаються наступним:

  • обслуговування та встановлення комп'ютерної та офісної оргтехніки;
  • забезпечення безперебійної роботи програмного забезпечення;
  • налаштування та установка ПО спеціальних програм;
  • підтримка працездатності мережі компанії;
  • консультування користувачів з технічних питань;
  • складання звітів про виконану роботу.

Для працевлаштування системним адміністратором потрібно мати середню або вищу технічну освіту. Варто розуміти, що роботодавцям не так важливий диплом претендента, як його знання і досвід роботи. Грамотний фахівець може розраховувати на високу заробітну плату та гідні умови праці. Сайт zapp.ua допоможе здобувачеві знайти роботу системного адміністратора в найкоротші терміни.

У кожній професії є свої недоліки, в тому числі і у IT інженерів. Щоб працювати в цій галузі потрібно мати високий рівень стресостійкості. Трудові будні сисадмінів наповнені не тільки професійними обов'язками, але і різними проханнями від колег.

Швидке працевлаштування із zapp.ua

У претендента більше немає необхідності стояти на біржі праці, щоб отримати бажану посаду. На даному інтернет ресурсі представлені найактуальніші вакансії системного адміністратора. База даних роботодавців постійно оновлюється, що дозволяє щодня переглядати цікаві пропозиції про роботу. Щоб не витрачати багато часу на пошук роботи, ви можете скористатися зручним пошуковим рядком. Конструктор сайту дозволяє вказувати персональні фільтри відбору (розмір заробітної плати, графік роботи, рівень освіти, тип зайнятості).

Зареєстровані користувачі отримують додаткову перевагу. Їм відкривається така функція сайту, як особистий кабінет. Це дозволяє встановити прямий зв'язок з роботодавцем в теперішньому часі. Пишіть повідомлення з додатковими питаннями і відправляйте своє резюме наймачам прямо на сайті.

Безпека – це головне!

Під час пошуку вакансій для роботи системного адміністратора будьте пильні. Оголошення на сайті поділяються на приватні та бізнес. Останні - є пропозиціями рекрутингових фірм або кадрових агентств. Пам'ятайте, що їхні послуги абсолютно безкоштовні для здобувача. Якщо з вас вимагають гроші за працевлаштування, то це витівки шахраїв. Модератори сайту намагаються видаляти подібні оголошення, але на це теж потрібен час. Будьте гранично уважні і шукайте роботу на перевіреному ресурсі – zapp.ua. 

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Робота IT та комп'ютери Системний адміністратор

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення