• IT та комп'ютери
Вся Україна
PPC / CPA фахівець QA engineer SEO-спеціаліст SMM-фахівець Адміністратор сайту Аналітик Веб програміст Дизайнер Інтернет-маркетолог Копірайтер Менеджер Оператор ПК Програміст Продажник, промоутер Розробник мобільних додатків Системний адміністратор Спеціаліст з ремонту та обслуговування Спеціаліст по безопастности Спеціаліст служби підтримки Фахівці 1С Тестувальник Технічний фахівець Інша
SMM-спеціаліст Інше
Резюме Вакансії
Тип роботи Тимчасова Постійна
Зайнятість
Графік
Освіта

IT та комп'ютери: SMM-фахівець, робота

Хто такий SMM-спеціаліст?

Двадцять перше століття прийнято називати століттям технологій. На даному етапі розвитку людства відбуваються колосальні зміни у всіх сферах: техніка стала більш просунутою, вимоги споживачів зросли в рази, інформаційні технології заполонили весь світ. А це означає, що на ринку праці зріс попит на молодих IT фахівців. З'явилося безліч нових професій, про які 20 років тому і подумати ніхто не міг. Нині однією з найбільш популярних спеціальностей можна назвати роботу SMM-фахівця. Дана посада схожа з роботою PR менеджера, але має суттєві відмінності. Якщо піарник займається просуванням послуги або товару всіма можливими способами, то SMM-менеджер націлений винятково на соціальні мережі.

Для працевлаштування SMM-спеціалістом необхідно мати певні навички:

  • уміння спілкуватися з людьми і розуміти їх;
  • досвід роботи копірайтером або рерайтером, так як доведеться писати рекламні тексти та слогани;
  • ідеальне розуміння особливостей соціальних мереж;
  • уміння залучати потрібну аудиторію на сайт клієнта;
  • знання у сфері PR;
  • аналітичний склад розуму.

Якщо ви бачите себе на цій посаді, то ознайомтеся зі списком відкритих вакансій SMM-фахівця на zapp.ua. Дана робота може бути не тільки офісною. Багато великих компаній набирають у штат співробітників для віддаленої діяльності. Досвідчені менеджери можуть розраховувати на високу заробітну плату, можливість кар'єрного росту та безкоштовні навчальні тренінги.

Пошук роботи разом із zapp.ua

Влаштовуючись працювати за новою спеціальністю, не треба використовувати старі методи пошуку вакантного місця. Перед шукачем відкриті всі можливості зручного працевлаштування в мережі, так що газетні оголошення можна залишити в минулому. Забудьте про утомлюючі черги на біржі праці назавжди. Використовуйте онлайн ресурс zapp.ua, щоб легко знайти роботу мрії не виходячи з дому.

Навіть не зареєстрованому користувачеві доступна база даних роботодавців. Вакансії для роботи SMM-спеціалістом постійно оновлюються, а контактні дані компаній відкриті всім. Щоб збільшити кількість доступних можливостей, можна пройти не складну реєстрацію або авторизуватися через одну із соціальних мереж. Тоді претендент отримає свій особистий кабінет, через який можна встановити прямий зв'язок з роботодавцем прямо на сайті. Використовуйте всі переваги zapp.ua для якнайшвидшого працевлаштування.

Безпека понад усе

Будьте пильні, коли вам пропонують свої послуги рекрутингові фірми або кадрові агентства. Пам'ятайте, що цього роду компанії не стягують плату за свої послуги з претендентів. На жаль, з'явилося дуже багато шахраїв, що прагнуть заробити на наївності шукачів. Детальніше про це можна прочитати тут. Шукайте роботу безпечно разом із zapp.ua! 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення