• Кліматична техніка
Вся Україна
Кондиціонери Мікроклімат Обігрів повітря Охолодження Підігрів води Аксесуари до кліматичній техніці Інше
Ariston Beko Bosch Davis Eco-flex Electrolux Fuji Gorenje La Crosse LG Mitsubishi Electric Nord Olmo Panasonic Protherm Samsung Saturn Terneo TFA Thermex Toshiba Whirlpool Zanussi Інше
Канальний Касетний Колонний Мобільний Напольно-стельовий Настінний Віконний

Кондиціонери – купівля і продаж б/в

Способи покупки кондиціонера – на Zapp.ua

Одним із звичних елементів нашого побуту давно стали кондиціонери – досить проста у використанні і ефективна кліматична техніка. Поряд з функцією охолодження повітря вони, при необхідності, легко і забезпечують підігрів до необхідної температури. А також володіють іншими корисними можливостями, типу озонування, іонізація, зволоження та ін Якщо ви вирішили підшукати і купити кондиціонер б/у на торговому майданчику Zapp, то вам буде доступна можливість провести відбір за такими критеріями:

 • ціна;
 • тип;
 • виробник;
 • тип установки;
 • тип управління;
 • внутрішній блок
 • режими роботи.

Пристрою даної категорії діляться на різні класи за своїми функціями і вартості, а також використовуються за рівнем потужності для створення мікроклімату в приміщеннях певної площі. При цьому вони мають різний рівень шуму і споживання електроенергії. Якщо ваша задача купити недорого надійну сплитсистему від відомого виробника, рекомендуємо шукати кондиціонери б/у на дошці безкоштовних оголошень. Тільки так ви отримаєте потік нових пропозицій найрізноманітнішої техніки, велика кількість надходжень від приватників і навіть від представників торгових компаній. Це найбільш зручний майданчик для проведення швидких і вигідних продажів.

Очевидні переваги продажів і покупок за допомогою онлайн майданчиків

Потенційні користувачі Веб-майданчика в першу чергу звертають увагу на комфортні умови роботи. Адже, по суті, тільки тут цєни на техніку високого класу істотно нижче, ніж у аналогічних товарів мережі спеціалізованих магазинів. В першу чергу це пояснюється можливостями прямих продажів – від дистриб'ютора до споживача. Не потрібно додаткових витрат на проміжні ланки звичайної торгової ланцюга. Не треба витрачатися на оренду торгової точки, на зарплату працівників. Більш того, відсутня навіть необхідність оплати за публікацію оголошень. І правильний підхід до використання можливостей сервісу може позбавити вас від потреби рекламної кампанії.

Тут продаж кондиціонерів здійснюється приватниками без комісійних, без накруток. На розміщення оголошень та ведення продажу на сайті zapp.ua досить приділяти півгодини в день. Від вас не потрібно особливих навичок чи знань для роботи в продажах. Простий алгоритм дій може виконувати і новачок:

 • заповнити стандартну форму реєстрації;
 • скласти докладний опис товару;
 • завантажити необхідне фото;
 • активувати оголошення;
 • періодично перевіряти його стан і оновлювати публікацію.

Проблеми легко вирішуються з модератором сайту. Починаючий користувач може почитати корисну інформацію в розділі «Допомогу». У будь-який час можна підредагувати що-то в тексті інформації, змінити ціну та інші дані, доповнити або видалити. Всі дії не вимагають додаткової оплати, ви користуєтеся акаунтом до укладення угоди, а при необхідності для інших продажів.

Як привернути увагу користувачів з усіх кінців України

Для швидкого залучення уваги потенційних покупців часом мало публікації сповіщення «продам кондиціонер». Хорошим рекламним ходом буде підтримка оголошення на перших позиціях серед безлічі подібних пропозицій. З допомогою спеціальних послуг ваша інформація буде завжди в Топі – на виду. Зверніть увагу на додаткові сервіси, які забезпечать хорошу рекламу і швидке просування вашого товару.

Не забувайте, що на Web-сайті пропонується чимало подібних товарів для забезпечення мікроклімату в приміщенні. Використовуйте всі можливості для представлення своєї пропозиції у вигідному світлі – опис конструктивних особливостей, всіх характеристик і фото для візуального огляду. Адже незважаючи на високий попит на кондиціонери, продаж б/у товару потребує особливої уваги. Покупець віддасть перевагу той товар, про який отримає найбільш повне уявлення. І на даному інтернет-ресурсі створені всі умови, щоб покупець отримав якість і доступну вартість, а продавець міг швидко і вигідно продавати.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1