• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Антикварні меблі – купівля і продаж б/в

Гарні меблі – родзинка залу

Сучасне суспільство з розвитком інформаційних технологій вирізняється особливою мобільністю в плані отримання знань і необхідних навичок. Ціна за такі зусилля сунеться вниз. І вже ніхто не дивується, що сьогоднішній топ-менеджмент компаній суцільно складається з представників молодого покоління. У відповідності з їх характером, де чіткість і лаконічність присутня у всьому, що оточує зовнішнє середовище в частині домашнього або офісного інтер'єру, також відрізняється мінімалізмом. Час настільки швидкоплинний, що все менше людей звертають увагу на те, якого виду в наявності шафа або ж з якого матеріалу зроблений стіл. Зовнішній вигляд гарнітури поступається своє місце більш банальному явищу - практичності.

Але ж ще зовсім недавно в батьківському домі ми спостерігали по центру зали старовинний сервант, із двох сторін оточений масивними дубовими шафами. І навіть не уявляли альтернативи таким предметам інтер'єру. Дуже ймовірно, що саме страх втратити назавжди минуле, в частині вишуканого мебльованого наповнення, і стало причиною появи такого виду колекціонування як купівля антикварних меблів.

Ринок антикваріату останнім часом зростає стахановськими темпами, завдяки чому тут можна зустріти і меблеві гарнітури ХІХ століття. Вартість такого лота може інший раз навіть перевищувати гарну нову стінку, що носить ім'я світового бренду. Однак, перш ніж поповнити колекцію своїх меблів, слід звернути увагу на такі моменти:

  • габаритність «літніх» елементів інтер'єру – через десятиліття набуває характерну непропорційність. Деревина з часом має властивість всихати, внаслідок чого ймовірно порушення стійкості шафи. Якщо при огляді ви не спостерігаєте нічого подібного, цілком можливо, що товар не настільки раритний, як його намагається представити продавець;
  • зовнішній вигляд. Показниками антикварності в даному випадку виступають тріщини і деформації, а також можливе вигорання кольору через вплив сонячного світла;
  • наявність шурупів з плоскою головкою може свідчити про те що меблевий куточок належить до ХІХ століття.

Це всього лише деякі рекомендації, яких варто дотримуватися, щоб не потрапити в халепу. Купувати товар слід не з газетних оголошень про антикварні меблі. Набагато простіше і сучасніше це робити в режимі онлайн.

Антикварні шафи для потенційних покупців

Віртуальний майданчик zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» пропонує стати клієнтами сайту, розмістивши тут свою пропозицію про продаж антикварних меблів. Зробити це буде нескладно, адже половину роботи за вас в плані створення оголошень вже зробили програмісти. За допомогою фільтрів відбору стосовно до типу вашого товару (сервант, стіл, шафа), фізичного стану (необхідна реставрація), року виготовлення, всього лише за кілька кліків нова актуальна заявка буде світитися на екранах потенційних покупців. Таким чином, варто відзначити, що продати антикварні меблі тут не складе особливих зусиль.

Безплатне розміщення оголошень на zapp.ua 

Zapp.ua – сучасна, високотехнологічна трейдингова платформа, де всі бажаючі можуть дізнатися ринкову вартість того чи іншого предмета. Серед інших сайтів цей веб-ресурс відрізняє вибудуваний і продуманий програмістами грамотний дизайн, а також зручний інтерфейс. Великим позитивним моментом є безоплатність розміщення оголошень, а також добре налагоджений за допомогою телефону або електронної пошти зв'язок між стороною, яка продає і тими, хто хоче купити антикварні меблі. Станьте постійним клієнтом zapp.ua, приєднуйтесь до великої і дружної родини!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3