• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Антикварні посуд – купівля і продаж б/в

Посуд на кухні – уособлення господині

Напевно, однією з найбільш головних і улюблених кімнат, в якій проводиться значна частина часу, для багатьох є кухня. Завдяки можливості добре харчуватися, кухня по праву залишається візитною карткою не тільки квартири, але і господині на ній. По охайності, чистоті, оздобленню кухонного начиння можна багато чого сказати про жіночий склад сім'ї. Йдучи в ногу з часом, люди вкладають великі гроші в домашній ремонт, купуючи дорогі меблі і оздоблення з метою максимального облаштування затишку. Відповідно в хід йдуть абсолютно різні смаки і уподобання господарів. Колірне розфарбування, матеріал покриття, плита, витяжка – все це формує стиль певної сім'ї у внутрішній обробці.

А для того, стиль підтверджувався ще й своєю ексклюзивністю, можна, наприклад, придбати антикварний посуд. Наповнення кухонного оздоблення саме таким специфічним матеріалом змусить звернути увагу на себе навіть найбільш досвідчених дизайнерів. При цьому посуд такого роду може використовуватися як за призначенням, додатково підкреслюючи свою практичність, так і як елемент такого хобі, як колекціонування. До кінця невідома справжня причина такої пильної уваги до антикварного посуду, однак, те, що даний елемент інтер'єру уособлює в собі спогади про минулий час, включаючи як історичні події, так і їх учасників – факт незаперечний. В умовах сучасного мінімалізму форм тарілок, осібно виглядає тонка, майже ювелірна робота майстрів, що створюють вельми хитромудрі візерунки на чайних сервізах, надаючи їм додаткову художню цінність.

Здійснити покупку антикварного посуду за оголошеннями, розклеєними на вуличних об'єктах, реально. Однак придбати товар в інтернеті – спосіб більш безпечний.

Антикваріат на веб-ресурсі

Онлайн-проект торгового характеру zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» пропонує увазі відвідувачів сайту здійснити покупку антикварного посуду. До останнього, наприклад, можуть належати:

  • тарілки;
  • сервізи;
  • глечики.

Завдяки фільтрам відбору актуальних пропозицій, розробленим програмістами веб-ресурсу, сторона, зацікавлена у придбанні, може вказати необхідні розміри, вагу, дату виготовлення посуду. Окремої уваги заслуговують порцелянові та фаянсові вироби, що відрізняються своїм класичним застосуванням. Бажаючі продати антикварний посуд будуть приємно здивовані тим, як легко це зробити.

Станьте постійним клієнтом zapp.ua

Серед інших сайтів, які рекламують свої послуги по трейдингу в інтернеті, віртуальний майданчик zapp.ua вигідно відрізняється своєю впевненою позицією в цьому сегменті ринку. І це не випадково, адже постійно оновлюється список актуальних пропозицій, затишний дизайн сайту, зручний інтерфейс в користуванні додатком, піднімають рейтинг zapp.ua досить високо. Окремо варто зупинитися на безкоштовному розміщенні оголошень з продажу антикварного посуду, що вже за замовчуванням є особливістю зі знаком плюс. Ставайте клієнтом даного порталу, заводьте свій особистий кабінет і насолоджуйтеся покупками, отримуючи потужний енергетичний заряд!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 8