• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Антикварні годинники – купівля і продаж б/в

Старовинні годинники ще йдуть…

Ми живемо у вік сучасних технологій, користуємося всіма благами цивілізації, спілкуємося з родичами на великих відстанях за допомогою різноманітних гаджетів. Однак для того, щоб розуміти і, найголовніше, цінувати цей час, потрібно завжди повертатися до історії. Саме історія здатна розповісти більш ніж хто-небудь про довгий і тернистий шлях становлення нинішнього суспільства. Якщо перекласти вищесказане на окремо взяту сім'ю, то вийде, що ми будемо поважати себе, насамперед, знаючи історію своєї родини. Спогади про минуле, в тому числі, уособлюються в предметах домашнього вжитку. Дивлячись на порцелянову вазу, придбану в середині минулого століття, наша бабуся обов'язково розповість захоплюючу розповідь про зустріч зі своїм коханим. Окремої уваги тут заслуговує одвічне начиння сімейного гарнітура – годинник.

Продаж антикварних годинників останнім часом почав набирати немислимих обертів. Охочих поповнити колекцію старовинних годинникових механізмів зростає з кожним днем. Пояснюється цей феномен прагненням долучитися до історії виробництва годинників. Особливу унікальність можуть мати вироби з пам'ятним гравіюванням на честь їхнього колишнього власника або історичної події в минулому. Важливий і матеріал виготовлення. Для антикваріату, приміром, притаманне витримане роками дерево. В цілому розглядаючи різновиди годинників, можна виділити наступні види:

  • наручні;
  • кишенькові;
  • підлогові;
  • настінні;
  • камінні;
  • каретні.

Варто зазначити, що в газетах все рідше можна зустріти оголошення за антикварним годинникам. Фокус їх публікації, з розвитком інформаційних технологій, плавно переміщується в інтернет.

Годинникові механізми на zapp.ua

Розділ «Колекціонування, антикваріат» інтернет-порталу zapp.ua надає можливість придбати старовинні предмети побуту практично, не виходячи з дому. Підібрати і купити антикварні годинники вам допоможуть спеціально створені для пошуку фільтри. Всі необхідні вимоги по матеріалу виготовлення (бронза, золото, кераміка, натуральне дерево), особливостям циферблата (арабський або римський), типу (кварцові, механічні) можна врахувати тут, попередньо заповнивши умови відбору. Крім цього, на сайті є опція «можливий торг». При її наявності продати антикварні годинники буде набагато простіше.  

Вибираємо актуальні пропозиції 

Виртуальна дошка оголошень zapp.ua допоможе вам зробити вдалу операцію для поповнення своєї колекції. Завдяки програмістам проводиться щоденний супровід роботи майданчика в частині його коректної роботи, актуальні пропозиції постійно оновлюються, що позитивно позначається на мобільності програми. Не варто відкидати і такі важливі для користувача фактори як зручний інтерфейс і приємний дизайн у вигляді спокійної для очей колірної гами. Разом з zapp.ua ваші оголошення на вуличних стовпах «куплю антикварні годинники» назавжди відійдуть у небуття. Приєднуйтесь до zapp.ua і отримуйте від покупок лише приємні емоції!

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 6