• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Антикварні предмети вжитку – купівля і продаж б/в

Антикваріат в інтер'єрі – привіт з минулого

Хто з нас не прагне облаштувати свій домашній затишок улюбленими речами, які б нагадували нам про яскраві події, що відбулися в знаменні або ж пам'ятні дні. Мабуть, знайти людей, що ведуть аскетичний спосіб життя сьогодні досить непросто, хоча і такі трапляються. Хтось наповнює свій будинок прекрасними квітами, чому середовище стає схоже на навколишнє – з іншого боку віконного отвору. Є й такі, які, з дитинства захоплюючись музикою, влаштовують в одній з кімнат звукозаписну студію, суцільно наповнену різноманітними інструментами. Ефект від такого прилучення до мистецтва, напевно «відчувають» на собі і сусіди. Як би там не було, інтер'єр квартири може дуже багато сказати про її власника і характер його життя.

Крім інших захоплень останнім часом дуже модним явищем стала покупка антикварних предметів побуту. Пояснюється це бажанням ближче пізнати історію, культуру, побут минулих поколінь. Власники таких колекцій найчастіше керуються прагненням втамувати спрагу накопичення, з тим, щоб можна було у вигідному світлі представити себе перед своїми друзями та знайомими. Нерідко і фактор грошей присутній тут. Велика колекція – шлях до фінансового благополуччя в майбутньому, якщо таке мистецтво згодом може бути продано на аукціоні. Купуючи предмети побуту, важливо враховувати наступні нюанси:

  • матеріал покриття – від цього показника залежить довговічність виробу. У більшості випадків інтер'єрне начиння носить бронзовий або фарфоровий характер;
  • фізичний стан – на вартість колекції може впливати необхідність потенційної реставрації об'єктів історичної спадщини;
  • функціональність – крім того, що антикваріат приносить моральне задоволення, практичність у його використанні за призначенням також може принести свою вигоду.

Як бачимо, продаж антикварних предметів побуту стає ще одним додатковим видом заробітку не тільки в офлайні, але і в інтернеті.

Предмети вжитку на zapp.ua

Онлайн-продукт zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» пропонує всім, хто бажає продати свій неактуальний товар, розмістити оголошення про продаж антикварних предметів побуту. Зробити це легко, адже пропозицію можна сформувати всього лише в кілька кліків. Завдяки передбаченій програмістами системі фільтрів, товар до продажу можна опублікувати виходячи з типу (наприклад: келих, скриня, скринька), його розмірів (довжина, висота, ширина), дати виготовлення. Не варто також забувати про можливість «поторгуватися» на сайті, чим значно підвищується ймовірність продати антикварні предмети побуту.

Вибираємо купівлю для себе із zapp.іа

Якщо ви всерйоз вирішили захопитися колекційною справою, але поки ще не визначилися із сайтом для здійснення своєї мрії, zapp.ua – ідеальна віртуальна майданчик торгівлі, який із задоволенням допоможе реалізувати всі ваші ідеї. Один той факт, що купити антикварні предмети побуту можна, не виходячи з дому, говорить про багато що. Унікальна за своєю природою платформа, що постійно оновлюється, контент сайту, зручний інтерфейс, приємний дизайн – все це є головною причиною, чому варто вибрати zapp.ua. Здійснюйте покупки і продаж на zapp.ua і отримуйте позитивні емоції. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 9