• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Букинистика (книги, видані до 1917 року) – купівля і продаж б/в

Магія слова в книзі

Одними з головних достоїнств людини, як представника сучасного соціуму, що відрізняє його від решти тваринного світу, є можливість говорити, писати і читати. Так вже вийшло, що саме через читання сьогодні ми отримуємо велику частину інформації. Читаючи новини в інтернеті – долучаємося до прогресивної частини суспільства, ті, хто пізнають світ з газет, журналів у своїх захопленнях більш консервативні.

Однак читання книг – найбільш яскравий і цікавий процес взаємодії очей з текстом. Саме з книг починається наш довгий і тернистий шлях становлення особистості. Вони супроводжують нас скрізь: у школі, університеті, на робочому місці. Завдяки читанню внутрішній світ людини стає більш структурованим, впорядковуючи наші думки у вигляді грамотних фраз. Окремої уваги заслуговують стародавні книги. Торгівля ними привнесла у наше життя ще одне поняття колекціонування – букинистику, що в перекладі з французького bouquin означає стара книга. Вважається, що це явище набуло популярності ще в середньовічній Франції, де у XVI столітті з'явилися перші лавки з продажу букінистики. Останнім часом дуже високо цінується література, випущена до 1917 року – граничного періоду існування імперіалізму. Частково це пояснюється реформою правопису, що пройшла роком пізніше. Тоді з оригінальної російської мови були вилучені букви Ѣ (ять), Ѳ (фіта), І («І десятеричне»), а також твердий знак, який був присутній на кінці слів. Натомість сучасна мова отримала літери: О, Ф, В. Букіністичну літературу можна поділити на наступні види:

Як бачимо, купити букинистику – справа нехитра, але вимагає справжньої любові до книги. Легше всього це робити в інтернеті.

Старовинна література на сайті zapp

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» пропонує всім бажаючим розмістити своє оголошення по букінистиці. Потенційному покупцеві допоможуть зорієнтуватися на сайті зручні фільтри, використання яких дозволить звузити вибір альтернативних варіантів. Так, наприклад, можна відібрати лот за датою видання або за фізичним станом («відмінне» чи «потрібна реставрація»). Платформа торгівлі постійно оновлює свій контент, що дозволяє без проблем продати букинистику в режимі онлайн.

Продаємо і купуємо разом з zapp.ua

Якщо ви купували стародавню літературу лише на книжкових ринках і все ще сумніваєтеся в тому, що це можна робити практично, не встаючи з дивана, тоді веб-сайт zapp.ua - підходящий варіант для першого кроку в напрямку покупок в інтернеті. Одним з його переваг є те, що пропозиції про продаж публікуються безкоштовно. Крім того, вдале поєднання стилю, дизайну, кольорів дозволить вам не займатися розклеюванням оголошень типу «куплю букинистику», а все ж зупинити свій вибір на цьому ресурсі. Здійснюйте покупки разом з zapp.ua.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1