• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Ікони, кіоти – купівля і продаж б/в

Ікона – сила чудодійного характеру

Хто з вас у важкі для себе дні або періоди психологічної нестійкості і депресії не звертався за допомогою до Всевишнього? Зазвичай робимо ми це, приходячи в церкву, де все, починаючи від свічок і закінчуючи  художнім розписом стін храму, просякнуте великою потужністю, що володіє небаченою силою зцілення всіх наших негараздів, хвороб, поганого настрою. При цьому оздоблення молитовних будинків часто супроводжується великою кількістю ікон святих, кожна з яких має свій сенс.

Останнім часом небувалих розмірів набирає тренд покупки ікон з метою їх колекціонування. Сам факт наявності такого церковного начиння у будинку звичайної людини за своєю природою є позитивним. Саме ікона несе в собі місію відгороджувати і захищати сім'ю від всього негативного, якого в нашому житті вистачає сповна (вроки, наговори та інше). Однак набувати зображення святих необхідно з чітким змістом, маючи при цьому певну послідовність та уникаючи зображень суперечливого характеру.

В нерозривному зв'язку з іконою зазвичай виступає кіот. За своєю структурою і призначенням кіот представляє якийсь саркофаг для зберігання і захисту від негативних сторонніх факторів зображення святих, виконаний у формі шухлядки. Матеріалом виготовлення останнього може виступати як дерево, так і дорогоцінні камені, які значно підвищують вартість виробу. Всередині кіота створюється особливий мікроклімат, що дозволяє захистити ікону від бруду, кіптяви, пилу, різноманітних випарів. При цьому, конструкція кіота не передбачає абсолютну герметичність. Ікона повинна постійно вентилюватися щоб уникнути утворення на стінках цвілі.

Для того, щоб забезпечити відповідні умови зберігання кіот ікони повинен відповідати наступним вимогам:

  • дотримання відстані від скла до кіота ікони в 2-3 см;
  • шпоночки дошки зображення не повинні упиратися в бічну стінку ящика для зберігання;
  • якщо ікона виконана на полотні, відстань до скла не має перевищувати 5 мм

Як бачимо, продаж ікон, кіотів набуває додаткових особливостей для сторони, що пропонує товар до реалізації.

Ікони та кіоти в приватних колекціях

Інтернет-ресурс zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» пропонує клієнтам вільну площадку для розміщення оголошень «придбати ікони, кіоти». Функціональність сайту передбачає мобільність відбору підходящих для потенційного покупця пропозицій шляхом виставлення типу товару, а також дати його виробництва. Не останню роль тут відіграє фізичний стан ікони, що обов'язково позначається на кінцевій вартості лота. Портал дає можливість встановити опцію «можливий торг», що також буде додатковим мотивом звернути на об'єкт увагу зацікавленої сторони. Продати ікони, кіоти буде легше разом саме на zapp.ua.

Чому варто зупинити вибір на zapp.ua

Web-ресурс zapp.ua відрізняється практичністю у використанні, що дозволяє виділити його серед інших сайтів оголошень. Додатковою перевагою порталу є безкоштовне розміщення пропозицій про продаж товару. Зручний інтерфейс, якісний контент, приємна для очей колірна палітра – все це буде  додатковим аргументом для охочого придбати ікони, кіоти в плані вибору саме цього інтернет-майданчика. Робіть пам'ятні покупки разом з zapp.ua. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3