• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Вироби під старовину – купівля і продаж б/в

Особливості старовинних виробів

Напевно, приходячи в будинок своєї бабусі чи прабабусі, багато хто з вас в меблевому гарнітурі ще довоєнного періоду знаходили велику кількість старовинних ваз, статуеток, різноманітних прикрас. Кожен з перерахованих виробів відзначався своєю міцністю, матеріалу виготовлення (фарфор – для глечиків, дорогоцінні камені для бус). По своїй суті, всі вони уособлюють і символізують певні спогади з минулими подіями в житті наших родичів. При цьому цінність такого антикваріату для справжніх фахівців цього напряму мистецтва може бути досить висока.

Останнім часом трендовим процесом стає продаж виробів під старовину. Саме вони складають основу такого поняття як антикварність. Завдяки тому, що постійно зростає попит на рідкісні, потерті речі, які до того ж несуть у собі і культурну цінність, колекціонування старовинних виробів перетворюється з хобі в різновид бізнесу. Любов до неактуального на сьогоднішній день начиння фахівці трактують, як бажання людей, хоча б через відчуття володіння таким асортиментом, максимально наблизити себе до минулого. Продиктовано це може бути своєрідним аскетизмом або несприйняттям сучасних речей, які щодня наповнюють наш будинок, або ж бажанням віддати данину поваги минаючій епосі. У будь-якому випадку покупка виробів під старовину має місце бути, займаючи при цьому своє місце під антикварним сонцем.

Для того щоб можна було вироби під старовину прирівняти до антикварних, вони мають відповідати деяким ознаками:

  • унікальність;
  • ексклюзивність;
  • несерійність;
  • зв'язок з історичною епохою;
  • художня цінність.

Таким чином, вироби під старовину можуть додати вашому інтер'єру додаткову вишуканість і неповторність.

Старовинні вироби на zapp.ua

Web-ресурс zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» пропонує своїм відвідувачам розміщувати оголошення типу «придбати вироби під старовину». Особливістю функціональної складової порталу є те, що тут можна підібрати собі товар певного типу і призначення, який вдало впишеться у вашу колекцію і принесе масу позитивних емоцій. При розміщенні своєї пропозиції за бажанням можна вказати опцію «можливий торг», що буде додатковим мотивом звернути свою увагу саме на вашу позицію. Таким чином, ймовірність продати вироби під старовину підвищується в кілька разів.

Вибираємо для пошуку сервіс zapp

Для тих, хто ще не визначився з сайтом онлайн-торгівлі, інтернет-майданчик zapp.ua допоможе віддати ваші уподобання саме сюди. Серед великої кількості інших порталів, що пропонують здійснювати купівлю-продаж різних товарів, zapp.ua може похвалитися безкоштовним розміщенням пропозицій до реалізації. Плюс до цього - легкий доступ до свого облікового запису за допомогою управління з особистого кабінету, налагоджений з потенційним контрагентом зв'язок як телефонний, так і електронний, приємний інтерфейс не залишить байдужим навіть самого істинного цінителя справжніх web-розробок. Купити вироби під старовину тут буде кращим подарунком до дня народження або іншої знаменної події. 

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3