• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)
Булава Катана Кинджал Меч Мушкет Шабля Шашка Інше

Колекційне зброю – купівля і продаж б/в

Історія зброї довжиною в цивілізацію

Серед різноманітності захоплень, притаманних сучасному суспільству, окреме місце займає колекціонування зброї. Враховуючи те, що цей засіб полювання за тривалістю свого існування цілком порівняний з періодом становлення людини в стан homo sapiens, не дивно, що багатьом до душі зібрати максимальний набір холодного і вогнепального знаряддя, приміром, у себе на заміській дачі. Слід зазначити, що купівля колекційної зброї – процес, що потребує не тільки уваги і знання «предмета», але також відрізняється фінансовим навантаженням на гаманець любителя цього виду мистецтва, оскільки знаряддя минулих століть, яке брало участь у глобальних історичних подіях, відрізняється особливою дорожнечею, в деяких випадках воно безцінне. Наявність добре підібраного ряду моделей може свідчити про характер і темперамент самого колекціонера, а також про спосіб його життя. Таким чином, наші захоплення можуть розповісти про нас більше, ніж ми самі.

Говорячи безпосередньо про історії колекціонування зброї, слід сказати, що початковою метою придбання холодного знаряддя був банальний захист від навколишнього середовища, яке приховує в собі значні небезпеки. Згодом, купити колекційну зброю стало невід'ємною частиною нового тренда вивчення озброєння світових армій, де історична цінність об'єкта стала переважати над його бойовою характеристикою.

Колекційна зброя – пошук через інтернет

Якщо ви колекціонер-початківець і не знаєте, на що звертати увагу при виборі тієї або іншої моделі, щоб уникнути придбання підробки, слід звертати увагу на такі параметри в процесі продажу колекційної зброї:

  • стан знаряддя і наявність на нього попиту – вже цей критерій підштовхне вас звернути свою увагу до історії і допоможе поповнити вашу колекцію;
  • актуальність приналежність моделі до конкретного часового проміжку;
  • якість виконаної реставрації – більше відноситься до старовинного знаряддя (меч, мушкет, булава). Однак слід пам'ятати, що неякісне відтворення потенційного предмета колекції істотно знижує ймовірність зайняти своє гідне місце серед інших об'єктів історії.

Віртуальний майданчик zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» допомагає всім бажаючим продати товар, розмістивши оголошення по колекційній зброї. З метою полегшення процесу придбання, функціонал сайту дозволяє потенційному покупцеві вибрати тип зброї (шабля, шашка, кинджал).

Переваги співпраці з zapp.ua

Інтернет-портал zapp. набуває все більшу популярність на ринку торгівлі в режимі online. Досить потужна платформа, яка розроблена програмістами і враховує найдрібніші деталі зміни замовлення з можливістю безперервного оновлення актуальних пропозицій, буде гідною відповіддю потенційним критикам. Зручний дизайн, приємний інтерфейс, якісний зворотний зв'язок з боку покупця дозволить продати колекційну зброю в найкоротші терміни. Будьте в курсі всіх подій разом з zapp.ua. Розміщуйте свої пропозиції, діліться інформацією з друзями, отримуйте позитив від продажу і покупок!

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення