• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)
Авіація Авто/Мото Військова техніка Фігурки Флот Інше
1:100 1:12 1:144 1:16 1:20 1:200 1:24 1:32 1:35 1:350 1:48 1:72 1:720 1:87 Інше

Масштабні моделі – купівля і продаж б/в

Масштабні моделі – голос з дитинства

Мабуть, ніхто з нас не буде заперечувати, що протягом усього життя в душі ми залишаємося дітьми. З дитинства в юність, а потім і у доросле становлення особистості ми забираємо з собою улюблений напій, улюблене блюдо і в моменти, коли на душі стає сумно, намагаємося обов'язково побалувати себе дитячими звичками. Хтось, будучи дитиною, обмінював вкладиші або наклейки з-під жувальних гумок на нові, ще не присутні в своїй колекції. Вкладиші відійшли в минуле, але зібрана воєдино серія в стилі «love is», давно лежить і порошиться в столі, чекаючи, коли її власник зверне на неї увагу, поринувши в такі солодкі дитячі моменти життя. Чи це не найпрекрасніші враження від спогадів дитинства?

А хто з нас не мріяв володіти красивим автомобілем чи літаком? Думається, що знайдуться лише одиниці, хто відповість «ні» на це питання. Придбання таких дорогих захоплень не було під силу більшості сімей, а от мати їх зменшені копії – виявилося у своєму роді виходом з положення. На сьогоднішній день, продаж  масштабних моделей – затія, яка відрізняється своєю фінансовою привабливістю. Дуже часто в офісах різних корпорацій можна споглядати зменшені в певній пропорції аналоги продукції, яка, власне і є профільною в компаніях.

Світ моделювання выдкитий для користувачів zapp

Різновиди моделей на сьогодні обчислюється тисячами, починаючи від транспортних засобів (автомобілі, авіація) і закінчуючи моделюванням цілих готельних і ділових комплексів. Все залежить від креативності та фантазії любителів колекціонувати. Однак варто виділити кілька критеріїв, якими можна охарактеризувати моделі:

  • масштаб – одна з найважливіших характеристик, оскільки саме правильне масштабування дозволяє бачити об'єкти більш наочно. Вилка зменшення, наприклад, може варіюватися від 1:22 1:144;
  • ступінь деталізації – крім наочності моделей, важлива ще наявність основних деталей товару. Багато в чому завдяки досить високій схожості об'єкта колекціонування зі «своїм старшим братом», його вартість підвищується в кілька разів, так як тут передаються ті особливості оригіналу, які хоче бачити покупець;
  • матеріал виготовлення – окремої уваги заслуговує те, завдяки чому моделі знаходять нове життя. Стандартною речовиною тут виступає цинковий сплав, проте зустрічається і полістирол.

Купити масштабні моделі при всьому нинішньому різноманітті не становить особливої праці. Головним помічником в цій нелегкій справі виступає інтернет. 

Трейдингова онлайн-платформа zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» надає можливість особам, зацікавленим у продажу, розміщувати оголошення про масштабні моделі. У свою чергу, досвідчений чи колекціонер-початківець, за допомогою певних фільтрів відбору, завжди може без зайвих зусиль серед великої кількості пропозицій розглянути свій ексклюзивний варіант для покупки. До таких належать тип, вага, масштаб, розміри моделі. У будь-якому випадку, тут все робиться для того, щоб покупка масштабних моделей максимально була полегшена.

Викоритовуйте базу клієнтів сайту zapp.ua 

Якщо ви ніколи не здійснювали операції купівлі-продажу через всесвітню віртуальну мережу, але хотіли б з чогось почати, web портал zapp.ua – саме те місце, де це зробити можна і потрібно самим безболісним способом. Однією з головних переваг майданчика, є те, що тут за розміщення пропозицій абсолютно не береться плата. Зручний інтерфейс, приємний дизайн, високий функціонал ресурсу завдяки професійній команді програмістів, не залишить байдужим навіть вимогливого цінителя онлайн-розробок. Приєднуйтесь до команди zapp.ua і продати масштабні моделі – стане для вас заняттям, яке залишає приємні емоції не тільки у фінансовому, але і в моральному плані. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення