• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Нумізматика (монети) – купівля і продаж б/в

Колекція монет – головне багатство нумізмата

Дивлячись на сучасне суспільство і окремих його представників, мимоволі дивуєшся, якими тільки заняттями у вільний від роботи час не займається кожен з нас. Крім традиційного проведення дозвілля у вигляді подорожей або ж яких-небудь спортивних занять окремо виділяється створення колекцій різних видів. Для когось сенс життя зводиться до скуповування колекційної зброї різних країн і, відповідно, історичних епох. Хтось має ніжні почуття до живопису, отже, його дітище суцільно складається з шедеврів світових художніх картин. Окреме місце в черзі нестандартних захоплень займає купівля нумізматики у вигляді монет.

Вважається, що ще Октавіан Август, засновник Римської Імперії, високо цінував золоті монети старого часу і любив дарувати їх своїм близьким. Варто відзначити, що нумізматика сама по собі не зводиться лише до колекції грошових знаків країн світу. Це ціла наука, так би мовити збірний образ, відмінною особливістю якої, крім любові до колекцій є, історія карбування монет і грошового обігу. Саме ці поняття взаємопов'язані між собою і саме тут проявляються відмінності колекціонера від нумізмата. Якщо для першого важливим є лише рідкість грошового знака і бажання будь-якою ціною придбати його, «тому що в центрі під склом не вистачає останнього виду», для нумізмата монета являє собою, насамперед історичну цінність, яка за своєю структурою і фізичним станом може розповісти своєму власникові більше, ніж хто-небудь. Багато в чому завдяки таким представникам, історичний нарис обігу грошових знаків у всьому світі з кожним наступним роком набуває новий сенс. І, як знати, може і ви, зриваючи оголошення з нумізматики в частині скупки монет, при наявності останніх, можете стати частинкою цієї історії.  

Варіанти пошуку монет на zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» запрошує всіх, не чужих до сучасного мистецтва людей і тих, у кого в ящику від дідуся залишилися монети різних історичних епох, долучитися до процесу продажу нумізматики шляхом розміщення своєї пропозиції.

На сайті є можливість вибрати монети виходячи з країни походження і часу їх карбування:

  • античні – володіють великою рідкістю і, відповідно дорожнечею, адже в наші дні представники цього класу майже не збереглися;
  • європейські – поширені серед туристів, які подорожують по всьому світу і, привозять додому «на пам'ять» грошові знаки з металу;
  • радянського зразка – практично в кожній родині знайдеться пара-трійка монет, що «завалялися» з часів союзу;
  • сучасного українського вигляду.

Крім того, на цьому веб-ресурсі є можливість придбати монети виходячи з їх розмірів, а також ступеня зношеності, що потребують реставрації.

Здійснити покупку вигідніше з zapp.ua

Якщо ви ще не визначилися, де можна здійснити продаж неактуального для вас товару, zapp.ua із задоволенням допоможе вирішити цю проблему. Однією з відмінних особливостей сайту є безоплатність розміщення оголошень, що саме по собі привертає все більше і більше клієнтів.

Здійснювати покупки та продажі в інтернеті – швидше вже не примха, а необхідність, модний тренд, за яким найближчим часом майбутнє. На zapp.ua встановлена одна з найбільш мобільних платформ онлайн-торгівлі, де всього лише за кілька кліків реально продати монети по найбільш прийнятній для вас ціні. Ставайте частиною великої команди однодумців разом з zapp.ua, отримуючи при цьому купу позитивних емоцій.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 5