• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Вінілові платівки – купівля і продаж б/в

Платівки та диски – спогади з минулого

Мабуть, не знайдеться таких речей з нашого дитинства, юнацтва, спогади про які назавжди були б стерті з пам'яті. Похід в дитячий сад, перший або останній дзвінок у школі, небажання спати після обіду. Все це, в залежності від індивідуальності, хоча б раз спливало в нашій дорослій свідомості в момент прийняття яких-небудь серйозних або не дуже рішень. Не винятком у цьому плані є і захоплення, наприклад, музикою. Крім того, як протягом 70-80-90-х років ХХ століття як гриби після дощу на музичному небосхилі з'являлися майбутні легенди рок, поп культури, паралельним процесом семимильними кроками йшла еволюція приладів для прослуховування радянських і західних хітів. Одним із зачинателів «прослушки» виступив музичний грамофон, де звук відтворювався за допомогою взаємодії з платівкою. Пізніше на ринок аудіообладнання завітали програвачі з використанням носіїв на магнітних стрічках: бобін і касет. Чого тільки коштував магнітофон «Весна», гаряче улюблений радянським і вже, напевно, пострадянським народом, де будь-яка клавіша керування могла вилетіти в момент натискання іншої. Погодьтеся, що таке важко забути.

Час магнітофонів, програвачів, грамофонів назавжди минув, на зміну магнітним носіям звуку прийшла музика оцифрованої якості. Сучасні mp3-плеєри, різноманітні флеш-накопичувачі, та звичайна мелодія з інтернету дуже міцно зайняли свою нішу на аудіоринку. Однак багатьом може здатися, що нинішній звук за своєю якістю вже зовсім не той, що був раніше. Одним з мотивів набираючого моду тренда продажу вінілових платівок, дисків стало саме прагнення зберегти в її первозданному вигляді хоча б шматочок музики, що супроводжувала нас у минулому.

Однак перш ніж зайнятися колекціонуванням, потенційному клієнту в момент покупки слід звернути свою увагу на такі параметри:

  • фізичний стан засобів музичного відтворення – наявність подряпин на дисках, тріснута бобіна або пластинка можуть значно погіршити звук;
  • ексклюзивність вінілової платівки, відрізняється мінімальним тиражем і великою рідкістю;
  • бренд виробника може також істотно впливати на нинішню вартість аудіо реквізиту.

Нікого вже не здивуєш розклеєними по всьому місту оголошеннями про вінілові платівки, диски. Однак нинішнім колекціонерам шукати своє «щастя» потрібно в інтернеті.

Диски і платівки на zapp.ua

Віртуальна дошка оголошень zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» надає можливість розміщувати свої пропозиції бажаючим продати вінілові платівки, диски справжнім цінителям колекцій. Розробники сайту постаралися передбачити все можливе, щоб цей процес носив максимально полегшений характер. Приміром, вказавши тип товару (касети, диски CD або DVD) можна значно заощадити час, відкинувши неактуальні для клієнта заявки. Як бачимо, купівлю вінілових платівок можна здійснити, не встаючи з дивана. Благо, нинішній прогрес нам це дозволяє зробити.

Крокуйте по життю разом з zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua – сучасний продукт розвитку IT-індустрії в сфері торгівлі. Кожен, хто хоч раз відвідав сайт, надалі схиляється саме тут розміщувати свої товари або ж здійснювати покупки. До переваг порталу можна віднести високу динамічність платформи, постійно оновлюваний контент, грамотний супровід роботи IT-фахівцями, наявність зручного інтерфейсу, а також приємного для очей дизайну. Рекомендуємо вже сьогодні купити вінілові платівки, диски тут. Будьте разом з zapp.ua і залишайтеся в курсі останніх новинок торгівлі.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 9