• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)
В рамі Без рами

Живопис – купівля і продаж б/в

Живопис – шлях до високого

Коли ми говоримо про виховання своєї культури шляхом пізнання «високого», на розум чомусь одразу спадає відвідування театральних постановок, балету. І, дійсно, споглядання руху на сцені «відриває» глядача від землі і забирає кудись вдалину, змушуючи на деякий час забути про свої звичайні, банальні людські турботи. В більшості своїй, будучи присутніми на таких заходах, ми не стільки показуємо суспільству свою зацікавленість в мистецтві, скільки, насамперед, збагачуємо свій внутрішній світ, приводячи в рівновагу свій душевний стан. Однак не тільки театром одним живе людина.

Живопис – мабуть, найтаємничіша і не до кінця пізнана в художньому плані область мистецтва. Коли мова заходить про захоплення, мимоволі згадуєш, як в світських колах нашого суспільства все більшу популярність набувають колекції світових художників. Купівля творів живопису говорить про те, що їх власник не тільки розбирається в шедеврах сучасного мистецтва, але і володіє дуже великими фінансовими можливостями, адже вартість однієї картини може обчислюватися декількома нулями у валютному еквіваленті. Вважається, що американці є найбільш запеклими колекціонерами живопису. За ними йдуть британці, французи, швейцарці. При виборі об'єкта для потенційної купівлі слід звертати увагу на такі нюанси:

  • якість фарб – перевіряти бажано при денному світлі, коли природні світлові умови дозволять більш чітко вловити, наскільки хорошим матеріалом написана картина;
  • полотно – в ідеальному варіанті повинно бути привезене з-за кордону. Якщо художник готує полотно сам, бажано уточнити у нього яким чином була проведена ґрунтовка щоб уникнути появи в майбутньому можливих мікротріщин;
  • покриття зображення лаком глянсового або матового характеру – від цього параметра залежить безпосередньо яскравість твору. При відсутності як такого лаку відбувається потускніння картини, що в загальному підсумку може несприятливо позначитися на вашій колекції.

Тож будьте уважні і майте на озброєнні заготовлені запитання, коли захочете купити по оголошенню живопис. Найкраще це робити сучасним методом – в інтернеті.

Власники колекцій купують картини на zapp.ua

Онлайн-майданчик zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» запрошує власників колекцій придбати живопис за відповідною тематикою. Процес відбору творів мистецтва стає більш легким завдяки тому, що тут є опція відфільтрувати представлені до продажу лоти за типом пропозиції (гравюра, пейзаж, натюрморт), особливостями (в рамах або без), датою виробництва, технікою написання (олія, акварель). Тут присутня можливість здійснити операцію з торгом. Продати живопис на zapp.ua буде головним показником успішності операції.

Вибираємо за кілька кліків

Говорячи про переваги купівлі-продажу товарів, слід зазначити, що за допомогою порталу zapp.ua зробити це буде набагато простіше, адже всього лише за кілька кліків ви можете здійснити продаж живопису, зв'язавшись з потенційним покупцем не тільки за допомогою телефону, але і за допомогою електронної пошти. Завдяки приємному дизайну, зручному інтерфейсу, а також безкоштовному розміщенню оголошень, процес поповнення вашої колекції завершиться плідно не тільки в матеріальному, але й у моральному плані. Приєднуйтесь до команди zapp.ua і отримуйте від торгівлі лише приємні емоції.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 3