• Колекціонування, антикваріат
Вся Україна
Антикварні меблі Антикварні посуд Антикварні предмети вжитку Антикварні годинники Букинистика (книги, видані до 1917 року) Вінілові платівки Живопис Знаки відмінності. Нагороди Вироби під старовину Ікони, кіоти Колекційне зброю Масштабні моделі Нумізматика (монети) Філателія (марки) Інше (колекціонування, антикваріат)

Знаки відмінності. Нагороди – купівля і продаж б/в

Медалі та ордени – найкраща пам'ять про минуле

Мабуть, не знайдеться жодної сім'ї в нашій країні, літні родичі яких не пройшли крізь пекельне горнило воєнних дій минулого століття. Для багатьох сам факт загибелі в таких умовах батьків і матерів є незагоєною раною на душі. Військові дії деколи бувають нещадні, забираючи життя кращих. Однак пам'ять про загиблих і нині живуть на цьому світі назавжди буде супроводжувати всіх нас по життю. Одними з яскравих провідників таких спогадів є нагороди, медалі, ордени, які були отримані дідами за оборону стратегічно важливих фронтових рубежів. Часом, саме такі відзнаки можуть розповісти більше нам і нашому підростаючому поколінню про героїчне минуле, ніж це зроблять книги. Наявність оголошень «купити відзнаки, нагороди» як раз свідчить про те, що ніщо не забуте, ніхто не забутий.

Серед захоплень особливе місце займає фалеристика – колекціонування нагрудних знаків, орденів, медалей. Свою назву ця наука отримала від латинського слова phalerae, що в перекладі означає прикраси з металу, якими були удостоєні воїни Стародавнього Риму. Варто зазначити, що в даному випадку предметом вивчення можуть бути не тільки знаки військового характеру, але і нагороди за особливі досягнення в тій чи іншій області: за закінчення навчального закладу, при настанні ювілею, за особливий внесок на будь-якій посаді. Почесних нагород існує велика кількість, починаючому колекціонеру важливо для себе визначитися з напрямком і приступити до такої нехитрої справи.

Поповнюючи свою колекцію важливо звертати увагу на такі чинники, які тією чи іншою мірою можуть впливати на вартість:

  • рік випуску;
  • зовнішній вигляд – в залежності від фізичного стану товар може підлягати реставрації;
  • тираж – знання кількості випущених примірників допоможе визначити ступінь ексклюзивності даної позиції;
  • метал виготовлення – чим він цінніший, тим вартість нагородного знака може виявитися вищою.

Як бачимо, купівля відзнак, нагород – процес, що відрізняється скрупульозністю, вимагає певних навичок і знання в справі колекціонування.

Відзнаки на для поповнення колекцій

Віртуальна дошка оголошень zapp.ua у розділі «Колекціонування, антикваріат» пропонує всім початківцям і досвідченим фалеристам купити відзнаки, нагороди для поповнення своїх колекцій. Сайт розроблений таким чином, що відібравши за доступними фільтрами актуальний для вас тип товару (ордени, значки, медалі), а також його стан, вийде по максимуму звузити діапазон пропонованих до продажу об'єктів. Крім того, тут можна задати розміри відмітних знаків, що також відіграє важливу роль у процесі продажу відзнак, нагород. Постійно оновлюванийя контент сайту, мобільність трейдингової платформи – заслуга розробників програмного забезпечення, що супроводжують процес торгівлі в щоденному режимі.

Переваги в користуванні zapp.ua

Якщо ви все ж вирішили звернути увагу на інтернет-майданчик zapp.ua, можете бути впевнені – у своєму виборі вам не доведеться розчаруватися. Затишний дизайн порталу, приємна для очей палітра кольорів, можливість всього лише за кілька кліків здійснити покупку товару – ось лише кілька переваг користування даним сайтом. Крім того, добре налагоджений зв'язок з особою, яка бажає продати відзнаки, нагороди за допомогою телефону і електронної пошти і зовсім полегшить процес комунікації заради успішного завершення операції. Приєднуйтесь до zapp.ua і отримуйте масу позитивних емоцій від своїх придбань.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2