• Коляски
Вся Україна
Люлька (для новонароджених) Класичні Прогулянкові Коляски-тростини Універсальні 2 в 1 Універсальні 3 в 1 Коляски для двійні Сумки-кенгуру Аксесуари для колясок Інше
4 Moms ABC Desing Ajax Group Aneco Anex Anmar Aprica Babatto BabyHit Babylux Bambini Be Cool Bebe Beni Bebecar Bertoni Bob BRІTAX Bugaboo CAM Caretero Chicco Concord Cybex Geoby Goodbaby Graco Hauck Jane Joolz Kajtex KinderKraft Maclaren Maxi Cozi Milly Mally Miracolo Nana Navington Nurse Peg-Perego Pur Equipage Quinny RECARO Roan Seca Silver Cross Tako Teutonia TFK Thule Verdi X-lander Світ дитинства Інше (виробник)
Бежевий Білий Бірюзовий Бордо Вишневий Блакитний Гірчичний Гранатовий Графіт Жовтий Зелений Золотистий Смарагдовий Індиго Кораловий Коричневий Кавовий Червоний Кремовий Леопардоый Ліловий Малиновий Помаранчевий Персиковий Різнобарвний Рожевий Салатовий Срібний Сірий Синій Бузковий Фіолетовий Хакі Чорний Шоколадний Інший

Продаж сумок-кенгуру для дітей, переноски для дітей

Сумка-кенгуру для новонародженого 

Ще одне дуже зручне пристосування не так давно увійшло в побут молодих батьків чи сумка рюкзак-кенгуру. Конструктори використовували «добре забуту стару» селянську традицію перенесення дітей, удосконаливши її сучасними пристосуваннями. Тепер молода мама може легко пересуватися з малюком, маючи при цьому вільні руки. Сьогодні в рейтингу популярності лідирують кенгуру для новонароджених різних моделей від компаній Cybex first.GO Baby Bjorn Miracle Organic, BabyBjorn Original,Active Baby Bjorn (Швеція); Chicco Soft&Dream, Chicco YOU & ME, Chicco Go Baby (Італія). Тим не менш, існують дуже важливі моменти в підборі цього оригінального пристосування. Враховуючи їх, ви зможете знайти у розділі Коляски на даному сайті надійну і саме головне – безпечну сумку-кенгуру для перенесення малюка.

Як вибирати кенгурушку

Слід пам'ятати, що для новонародженого важливо створити такі умови транспортування, при яких його спинка не буде піддаватися навантажень і постава не порушиться. По мірі його зростання змінюється вага і розмір, тому купувати сумку-кенгуру треба не «на виріст», а у відповідності з конкретними віковими параметрами. В сумці-кенгуру можна регулювати обсяг місця з допомогою ременів. Але спинка не змінюється, підлаштовується під спину малюка. Тому в перші місяці краще вибирати ортопедичні моделі, в яких передбачена жорстка спинка і спеціальна підтримка під голову. А додаткові ремені безпеки надійно утримають дитину в положенні лежачи. Тільки так рекомендується переносити новонароджених до 4 місяців. Але, на жаль, «кенгурушка» не забезпечує правильну посадку і необхідну підтримку хребта. Так що найкраще садити дитину в сумку після досягнення 6–7 місяців. При цьому контролювати положення спини і ніг. І не забувати, що медики встановлюють обмеження за часом, щоб не нашкодити здоров'ю. А вдома, витягнувши малюка з сумки-кенгуру, дуже корисно зробити масаж усього тіла, особливо спинки.

При покупці сумки-кенгуру зверніть увагу на:

  • сертифікат якості або інший документ, що засвідчує безпеку виробу;
  • для якої вікової (ваговий) категорії рекомендована сумка;
  • наявність широкого поясного ременя, широких лямок і стягуючих строп;
  • надійність ременів і міцність кріплень;
  • ширину і м'якість плечових лямок;
  • якість і екологічність тканини;
  • якість пошиття, відсутність рубців на стороні дотику з тілом;
  • шви повинні бути рівні, акуратно прошиті.

Не всі батьки звертають увагу на дуже важливу рекомендацію фахівців –  розташовувати малюка обличчям до мами. Цей захід допомагає забезпечити йому відчуття комфорту і безпеки. Він зможе «сховатися», притулившись до дорослого в несподіваних ситуаціях – голосні звуки, незнайомі люди і т.д. Адже незміцнілому дитині надлишок вражень може добряче нашкодити. Існують моделі для посадки дитини за спиною мами, у тому числі в позиції «спина до спини». Є універсальні моделі, в яких верхню частину можна відгинати і відстібати, так само можна контролювати позицію тіла малюка. У будь-якому разі, всі деталі прописані в інструкції до кенгуру. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення