• Комерційна нерухомість
Вся Україна
База відпочинку, пансіонат Кафе, бар, ресторан Об'єкти сфери послуг Окремо розташовані будівлі Готель, готель Офісні приміщення Приміщення вільного призначення Виробничі помощения Складські приміщення Торгові площі Інше

Є Немає
Є Немає
Газове Автономне Альтернативне Центральне

Об'єкти сфери послуг

Ефективний засіб просування і розвитку бізнесу

При здійсненні підприємницької діяльності в сфері послуг, часто виникає проблема наявності приміщення для ведення такого бізнесу. Перукар не може робити зачіски дистанційно, а престижне швейне ательє не розмістиш у власній квартирі. Салон краси буде приносити прибуток за умови його розміщення в жвавому місці, а майстерня по ремонту взуття доречна в центрі спального району. Попит на таку нерухомість є завжди.

Продаж об'єктів сфери послуг через дошку безкоштовних оголошень позбавить вас від необхідності оплати посередницьких послуг і полегшить пошук реальних покупців. Для тих, хто хоче розширити свій бізнес шляхом придбання комерційної нерухомості, веб-борд теж підходить як не можна краще. Крім вивчення існуючих пропозицій, ви зможете активізувати процес пошуку, розмістивши на нашому сайті зустрічний запит про купівлю приміщень певного цільового призначення.

Як скласти оголошення для Web-борда

Скласти оголошення про продаж об'єктів сфери послуг і розмістити його в тематичному розділі сайту ви можете без сторонньої допомоги. Для полегшення індексації вашої пропозиції пошуковими системами, у заголовку та тексті оголошення повинні бути присутні ключові слова, що найбільш часто зустрічаються в пошукових запитах. Як виглядає ідеальний текст оголошення:

  • ефектний заголовок;
  • максимальна інформативність;
  • конкретна вартість;
  • різні варіанти контактної зв'язку.

Не варто перевантажувати свою комерційну пропозицію дрібними деталями. Ваші потенційні покупці  - підприємці та бізнесмени, які цінують час і люблять конкретику. Рекомендуємо вам супроводити оголошення якісними фотознімками продаваного об'єкта, зробленими в найвигідніших ракурсах. Процес завантаження фотографій не викличе ніяких труднощів. При необхідності ви можете звернутися за консультацією в розділ «Допомога» або до модератора сайту. При введенні відповідного запиту ваша інформація буде видана зацікавленій особі. Ви маєте можливість управляти своїм оголошенням – редагувати, доповнювати, вилучати тощо.

Раціональний пошук об'єктів сфери послуг, які продаються

Розглянемо переваги дошки безкоштовних оголошень для тих, хто хоче купити об'єкти сфери послуг без посередників. Крім вивчення розміщених на нашому сайті пропозицій, користувач може здійснити зустрічний запит. При цьому ви зможете конкретизувати свої вимоги до майбутнього придбання. Пошук і попередні переговори з власниками нерухомості не вимагають виїзду на місце і проходять в комфортних умовах кабінету, або в затишній домашній обстановці. В обох зацікавлених в угоді сторін відпадає необхідність оплати послуг посередницьких структур.

Користуватися нашим інтернет-ресурсом можна в будь-який зручний для вас час. База даних постійно поповнюється. Вивчаючи нові оголошення про продаж об'єктів сфери послуг, можно відстежувати тенденції цього сегменту ринку нерухомості до зростання або падіння вартості пропозицій. Сьогодні через веб-борди активно здійснюється продаж кафе, барів, ресторанів, а також інших об'єктів, привабливих для інвестування. Всесвітня мережа Інтернет стала ефективним засобом просування і розвитку бізнесу.

 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення