• Комерційна нерухомість
Вся Україна
База відпочинку, пансіонат Кафе, бар, ресторан Об'єкти сфери послуг Окремо розташовані будівлі Готель, готель Офісні приміщення Приміщення вільного призначення Виробничі помощения Складські приміщення Торгові площі Інше

Є Немає
Газове Автономне Альтернативне Центральне

Окремо розташовані будівлі

Переваги продажу окремо розташованих будівель на Web-бордах

Для ведення певних видів бізнесу обов'язковою умовою є наявність окремо розташованої будівлі. Це може бути викликано необхідністю наявності прилеглої земельної ділянки або вимогами санітарних норм для даного виду виробництва. Великі компанії теж воліють купувати офісні та торгові площі не в житлових будинках і не в прибудованих до них приміщеннях, а в окремо розташованих будівлях. Тим, хто є щасливим володарем такого об'єкта нерухомості, продаж окремо розташованих будівель може принести відчутний дохід.

Важливо, щоб ваша пропозиція попалося на очі максимально великому колу потенційних покупців. В цьому випадку у вас є всі шанси укласти угоду на найбільш вигідних для вас умовах. В якості рекламної площі ми пропонуємо вам використовувати нашу дошку безкоштовних оголошень. Користуючись послугами нашого інтернет-ресурсу, ви зможете провести своєрідний віртуальний аукціон. Оголошення про продаж окремо розташованих будівель на нашому сайті побачать користувачі з усієї України. Це підвищує шанси на швидке і вигідне укладення угоди.

Максимальна ефективність при простому алгоритмі дій

Ваші дії щодо публікації оголошення на веб-борді зводяться до заповнення форми з основними параметрами об'єкта продажу та складання супровідного тексту.  Активується пропозиція шляхом введення адреси електронної пошти. У вас є можливість доповнити текстову частину ефектними фотографіями. Процес їх завантаження не викличе ніяких труднощів, тим більше, що ви завжди можете звернутися за допомогою до модератора сайту. Редагувати або видаляти повідомлення ви можете самостійно. Проведення такої рекламної компанії не вимагає жодних фінансових витрат. Необхідність у послугах посередників теж відпадає.

Користувачі нашого сайту, які хочуть купити окремо стоячу будівлю, можуть активізувати процес пошуку шляхом публікації зустрічного запиту про покупку. Його побачать всі учасники ринку нерухомості, і шанси на швидке укладення угоди істотно зростуть. При складанні такого запиту можна використовувати фільтри, що конкретизують ваші вимоги до об'єкта нерухомості. Ви можете вказати, що вас цікавить тільки продаж об'єктів сфери послуг, або встановити цінові рамки необхідного вам приміщення. Цим ви звузите коло пошуків і позбавите себе від необхідності відповідати на дзвінки з пропозиціями, що не представляють для вас інтересу.

Вирішити свої бізнес-інтереси за допомогою Web-борда

Переваги дошки безкоштовних оголошень, як рекламного майданчика, очевидні:

  • всі послуги надаються на безоплатній основі;
  • база даних регулярно поповнюється;
  • користувачами сайту є жителі всіх регіонів України;
  • процес пошуку та попередніх переговорів здійснюється у комфортних умовах.

Враховуючи вартість комерційної нерухомості, оплата послуг посередників склала б досить відчутну суму. А платити довелося б за інформацію, яка на нашому сайті знаходиться у вільному доступі.

Вивчаючи і аналізуючи нові оголошення про продаж окремо розташованих будівель, можна відстежувати тенденції в цьому сегменті ринку нерухомості. Продавці можуть використовувати ці дані для коригування вартості своєї пропозиції, а покупці – для вибору найбільш вдалого моменту для покупки. З допомогою дошки безкоштовних оголошень ви зможете донести свою інформацію до численних користувачів мережі Інтернет або забезпечити розвиток свого бізнесу за рахунок придбання нових площ.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 6