• Комерційна нерухомість
Вся Україна
База відпочинку, пансіонат Кафе, бар, ресторан Об'єкти сфери послуг Окремо розташовані будівлі Готель, готель Офісні приміщення Приміщення вільного призначення Виробничі помощения Складські приміщення Торгові площі Інше

Є Немає
Є Немає
Газове Автономне Альтернативне Центральне

Готель, готель

Ми забезпечимо зустріч зацікавлених в угоді сторін

Інвестиційна привабливість готельного бізнесу зростає з кожним роком. За останнє десятиліття в нашій країні з'явилося чимало комфортабельних приватних готелів, висококласних мотелів і п'ятизіркових готелів. Разом з тим у цій сфері лишилося ще досить об'єктів, що не відповідають вимогам сьогоднішнього дня. Колишні відомчі готелі зазвичай являють собою жалюгідне видовище, але разом із тим перебувають у престижних і жвавих місцях. Продаж готелів має на увазі  реалізацію абсолютно нових об'єктів, та тих, які потребують капітальних вкладень для здійснення реконструкції.

Покупцями часто є власники мережі подібних закладів, які прагнуть розширити свій бізнес. При правильному проведенні рекламної компанії власники такої нерухомості можуть отримати дохід, який перевищить їх початкові розрахунки. Для цього необхідно, щоб ваша пропозиція попалося на очі якомога більшій кількості зацікавлених осіб. Кращим рекламним майданчиком для оголошення про продаж готелів стане наша дошка безкоштовних оголошень.

Повноцінна рекламна компанія без всяких витрат

Власники готельної нерухомості, виставленої на продаж на нашому сайті, зроблять свою пропозицію доступною для всіх користувачів Інтернету, без жодних територіальних рамок. Безкоштовні оголошення про продаж готелів для Web-борда складаються за певними правилами, що враховують специфіку подачі та пошуку інформації через Інтернет. У заголовку і в тексті комерційної пропозиції мають міститися ключові слова для полегшення подальшої індексації пошуковими системами. Немає сенсу «перевантажувати» оголошення несуттєвими деталями, але при цьому вигідні сторони об'єкта повинні бути висвітлені в обов'язковому порядку.

Стандартний набір необхідної потенційному покупцю інформації виглядає так:

  • найменування об'єкта нерухомості;
  • поверховість будівлі і площа;
  • місце розташування;
  • варіанти використання будівлі;
  • наявність пакету правовстановлюючих документів; 
  • ціна;
  • контакти.

При продажу окремо розташованих будівель необхідно вказати площу прилеглої земельної ділянки. Розміщення блоку первісної рекламної інформації на нашому сайті не викличе ніяких труднощів, так само як і завантаження фотографій виставленої на продаж будівлі. При виникненні труднощів ви можете скористатися допомогою модератора нашого інтернет-ресурсу.

Моніторинг ринку нерухомості з допомогою Web-борда

Алгоритм дій користувачів дошки безкоштовних оголошень, які хочуть купити готель, теж досить простий. Крім моніторингу існуючих  пропозицій, ви можете подати зустрічний запит про покупку. Цілком можливо, що прочитавши опис необхідного вам об'єкта, власники такої нерухомості запропонують нові варіанти для розгляду. Такий пошук буде більш активним і раціональним, при цьому він не потребує ніяких витрат. Всі послуги на нашому інтернет-ресурсі здійснюються безкоштовно.

Ви отримаєте вільний доступ до інформації, за яку раніше необхідно було платити посередникам. Регулярно вивчаючи нові оголошення про продаж готелів, що надходять на наш сайт, ви зможете зробити висновок про тенденції до зростання або падіння вартості пропозицій. Це дасть можливість вибрати найбільш сприятливий момент для покупки. Наш веб-борд забезпечить вас оперативною і достовірною інформацією про сегмент ринку нерухомості, який вас цікавить.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення