• Комерційна нерухомість
Вся Україна
База відпочинку, пансіонат Кафе, бар, ресторан Об'єкти сфери послуг Окремо розташовані будівлі Готель, готель Офісні приміщення Приміщення вільного призначення Виробничі помощения Складські приміщення Торгові площі Інше

Є Немає
Газове Автономне Альтернативне Центральне

Приміщення вільного призначення

Продаж і купівля приміщень вільного призначення

Одним із сегментів ринку комерційної нерухомості є продаж приміщень вільного призначення. Пропозицій такого роду досить багато, при цьому існує стабільний попит на об'єкти цієї категорії. До неї можна віднести наступні приміщення:

  • прибудови до житлових будинків;
  • цехи промислових підприємств;
  • об'єкти незавершеного будівництва;
  • склади і ангари;
  • торгові павільйони і магазини.

Найбільш ефективним способом проведення повномасштабної рекламної компанії під час продажу об'єктів нерухомості на сьогодні є дошки  безкоштовних оголошень. Наш інтернет-ресурс являє собою сучасний популярний Web-борд. Всі послуги надаються на безоплатній основі. Розміщені на сайті оголошення про продаж приміщень вільного призначення стануть доступні численним користувачам Інтернету у всіх регіонах України. Ваше комерційну пропозицію побачать люди, мотивовані до покупки таких об'єктів, які володіють необхідними грошовими коштами для їх придбання.

Активізація пошуку з допомогою Інтернету

Юридичні та фізичні особи, які хочуть придбати приміщення вільного призначення з допомогою дошки безкоштовних оголошень, можуть зробити процес пошуку більш активним і раціональним. Крім вивчення існуючих пропозицій, рекомендуємо вам розмістити на Web-борді зустрічний запит. Використовуючи при його складанні фільтри, можна максимально конкретизувати параметри об'єктів, що вас цікавлять. Це може стосуватися площі приміщення, його розташування, граничної вартості тощо. В цьому випадку пошукова система видає тільки ті варіанти, які відповідають вашим вимогам.

Якщо нерухомість планується в майбутньому використовувати під офіс, то ви можете вказати в запиті, що вас цікавить продаж офісних приміщень. Тим самим ви звузите коло пошуків і зможете швидше вибрати варіант, який відповідає вашим потребам і фінансовим можливостям. Текстові оголошення на веб-борді супроводжуються візуальним рядом, у вигляді фотографій інтер'єрів приміщень та фасадної частини будівлі. Для зворотного зв'язку з продавцем вказані контактні дані.

Ефективність Web-бордів на сьогодні поза конкуренцією

Наш інтернет-ресурс доступний користувачам в цілодобовому режимі. Обидві сторони, зацікавлені в угоді, отримують вільний доступ до інформації, за яку раніше необхідно було платити посередникам. Вивчаючи нові оголошення про продаж приміщень вільного призначення, що регулярно надходять на наш сайт, можна відстежувати тенденції до падіння або зростання цін. Така інформація буде корисною як продавцю, так і потенційному покупцеві. Кожна із сторін може вибрати для реалізації своїх планів найбільш сприятливий момент.

Після здійснення реєстрації автор оголошення отримує можливість коригування тексту, аж до його видалення. У разі виникнення будь-яких труднощів, що стосуються складання тексту, завантаження фотографій і інших маніпуляцій, ви можете звернутися за допомогою до модератора сайту. Зручна навігація і простий алгоритм дій роблять наш інтернет-ресурс зрозумілим і доступним навіть комп'ютерним користувачам-початківцям. Безкоштовні оголошення продаж приміщень вільного призначення притягнуть до вашої пропозиції увагу людей, зацікавлених у такому придбанні. Знайти сьогодні більш ефективний, ніж веб-борд, рекламний майданчик просто неможливо.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Нерухомість Комерційна нерухомість Приміщення вільного призначення

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 5