• Комерційна нерухомість
Вся Україна
База відпочинку, пансіонат Кафе, бар, ресторан Об'єкти сфери послуг Окремо розташовані будівлі Готель, готель Офісні приміщення Приміщення вільного призначення Виробничі помощения Складські приміщення Торгові площі Інше

Є Немає
Газове Автономне Альтернативне Центральне

Торгові площі

Використовуйте для реклами безплатні Web-борди

Для здійснення підприємницької діяльності в сфері торгівлі необхідна наявність торговельних площ. До цієї категорії нерухомості можна віднести наступні об'єкти:

  • павільйони;
  • мафи;
  • магазини;
  • офіс-магазини;
  • аптеки.

Виходячи із специфіки реалізуємих товарів і пропонованих послуг, такі приміщення повинні відповідати визначеним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам. При правильному підході, продаж торгових площ може принести власникам таких об'єктів дохід, що перевищує їх первинні очікування. Розмістивши свої комерційні пропозиції на нашій дошці безкоштовних оголошень ви можете провести своєрідний віртуальний аукціон серед потенційних покупців. Оголошення про продаж торгівельних площ стануть доступні численній аудиторії користувачів, мотивованих до такої купівлі.

Ви отримаєте пропозиції, що відповідають вашим вимогам

Покупці використовують можливості Інтернету для здійснення більш активного і раціонального пошуку варіантів. Якщо перед вами стоїть завдання купити торгові площі, то наш сайт стане надійним помічником у вирішенні цієї задачі. Крім вивчення пропозицій, вже розміщених на сторінках нашого веб-борда, ви можете опублікувати на сайті своє оголошення. При складанні пошукового запиту можна за допомогою фільтрів максимально конкретизувати свої вимоги до потрібного вам об'єкта. Якщо ви шукайте споруду, придатну для складу-магазину, то вам буде цікавий продаж складських приміщень, вартість яких значно нижче.

Застосовуючи при складанні тексту запиту ключові слова, ви полегшуєте роботу пошукової системи. У своїй заявці на видачу інформації ви можете вказати місце розташування об'єкта, що вас цікавить, або його цільове призначення. Всі ваші дії при цьому зводяться до натискання кнопок на клавіатурі вашого комп'ютера або мобільного телефону. Ви не обмежуєте свій вибір тільки готовими варіантами, а стимулюєте власників об'єктів до укладення такої вигідної операції, як продаж торгівельних площ без посередників.

Навіщо платити за інформацію, яку на Web-борді ви отримуєте задарма

Наш інтернет-ресурс доступний 24 години на добу. Всі послуги надаються на безоплатній основі. Пройшовши нескладний процес реєстрації, автори оголошень отримують можливість управління своїми комерційними пропозиціями. Вони можуть їх самостійно редагувати або видаляти. Ефективність рекламної компанії суттєво підвищується завдяки можливості публікації фотографій пропонованих об'єктів. Завантаження фотознімків не викличе ніяких труднощів і зводиться до здійснення найпростіших дій, які не вимагають великого досвіду роботи з комп'ютером.

На сайті регулярно з'являються нові оголошення продаж торгових площ.Аналізуючи їх вартість можна скласти чітке уявлення про тенденції до зростання або падіння цін, зважити свої фінансові можливості. Користувачі веб-борда отримують вільний доступ до інформації, за яку раніше необхідно було платити посередникам. Купівля і продаж торгових площ з допомогою дошки безкоштовних оголошень позбавить вас від витрат на проведення рекламної компанії та пошук приміщень, що відповідають вашим запитам.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1