• Комп'ютери, ноутбуки, планшети
Вся Україна
Нове б/в

Купівля та продаж Комп'ютерів, ноутбуків і планшетів

Комп'ютерна техніка за прийнятною вартістю на Zapp

На сайті Zapp.ua у розділі «Електроніка» розміщено велику кількість актуальних безкоштовних оголошень. Комп'ютери, ноутбуки, планшети в даний час є незамінними у всіх сферах людської діяльності. Комп'ютерні технології дозволяють не тільки оперативно обробляти інформацію, але зберігати її в захищеному вигляді.

Переглядаючи перелік товарів, представлених на сайті в розділі «Комп'ютери, планшети, ноутбуки», знайдете повний спектр пропозицій. На дошці оголошень Zapp.ua представлений продаж гаджетів відомих у світі корпорацій Apple, Samsung, Sony, Acer, Lenovo, LG, Asus і менш популярних марок – Fly, Softwinner, Highscreen, Тexet, Alcatel.

Крім того, тут можна продати і придбати:

 • комплектуючі до гаджетів;
 • монітори;
 • настільні комп'ютери (б/в чи нові);
 • сервери;
 • електронні книги.

При придбанні девайсів визначальними факторами виступають якість і ціна. Якщо у вас немає можливості взяти дорогу техніку від виробника, зверніть увагу на товар б/в.

Формування пошукового запиту на сайті

Щоб знайти потрібну електроніку, варто скористатися пошуковою системою сайту. Після формулювання пошукового запиту і натискання кнопки «почати пошук», система виведе на огляд користувача релевантні оголошення про продаж комп'ютерів, планшетів або ноутбуків (б/в  і нових).

Публікації, які розміщені на порталі Zapp.ua, можна відсортувати в наступному порядку – спочатку нові, спочатку дешеві або спочатку дорогі. На сайті розміщено велику кількість оголошень з фіксованою та договірною ціною (у гривнях, доларах, євро), з можливістю обміну або торгу. Можна відфільтрувати публікації з фотографією і без неї. Автори оголошення найчастіше розміщують кілька фото. Для зручності та порівняння. Є можливість відправити оголошення, що Вас зацікавило, «в обрані».

Кожному оголошенню про продаж комп'ютерів б/в, ноутбуків, гаджетів присвоюється порядковий номер. Вказується дата додавання оголошення на сайті, регіон (місто) і повний опис виставленої на продаж техніки. Якщо виникли питання, можна в електронному вигляді відправити продавцю повідомлення на e-mail.

Розмістити на сайті Zapp.ua публікацію може не тільки приватна особа, але і виробник, компанія-дистриб'ютор. Інформація про автора оголошення, в тому числі його контактний номер телефону, міститься в картці оголошення. Купуючи комп'ютер, слід звернути увагу на додаткові характеристики – операційну систему, процесор, екран, відеокарту, тип пам'яті, обсяг оперативної пам'яті, тип, об'єм накопичувача і оптичний привід.

Особливості здійснення покупок за допомогою сайту 

При придбанні старого ноутбука важливо враховувати наступні фактори:

 • тривалість утримання батареєю заряду;
 • наявність або відсутність в комплекті нетбука зарядного пристрою, акумулятора, диска;
 • діагональ екрану;
 • характеристики процесора, графічного адаптера;
 • об'єм та тип оперативної пам'яті;
 • об'єм накопичувача.

Відібравши потрібні оголошення, ноутбуки можна порівняти між собою для прийняття остаточного рішення про придбання. На даному сайті представлена найкраща ціна на планшети Apple. Купуючи гаджет популярного бренду, уважно вивчіть наступні характеристики:

 • колір гаджета;
 • операційну систему;
 • процесор;
 • кількість ядер;
 • діагональ і дозвіл екрана;
 • обсяг його оперативної пам'яті.

Якщо ви купуєте планшет б/в, зверніть увагу на його стан. Інформація про наявність дефектів типу подряпин, тріщин, сколів, вказується автором в описі товару. Придбати планшет б/в можно і в ідеальному стані.

Щоб переглянути базу оголошень на порталі Zapp.ua не потрібна реєстрація. Інтернет ресурс на сьогоднішній день містить велику кількість публікацій про продаж систем безперебійного (резервного) живлення, зовнішнього DVD-приводу, зовнішнього дисководу FDD, кулера на процесор, зовнішній факс-модем D-LINK, плати кронштейн.

У розділі «Комп'ютери, ноутбуки, планшети б/в – купівля та продаж» - можна знайти оголошення, що пропонують збірку, тобто продаж комп'ютера, укомплектованого під замовлення. Портал Zapp.ua містить оголошення про продаж б/в планшетів,комп'ютерів б/в, ноутбуків б/в з гарантією і без.

Серед безлічі пропозицій можна знайти старі, але у відмінному робочому стані монітори і електронні книги. При придбанні електронної книги рекомендуємо ознайомитися з характеристиками дисплея, габаритами товару, станом його процесора, об'ємом оперативної пам'яті, флеш-пам'яті.

Обираючи електронну книгу, покупець звертає в першу чергу увагу на інтерфейс, слот пам'яті, стан сенсорного дисплея, аудіовихід пристрою, а також на те, які формати книг і зображень підтримує техніка. Продаж б/в ноутбуків на сайті Zapp.ua ведеться дуже активно, так що ви отримаєте потрібний товар у швидкі терміни!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Електроніка Комп'ютери, ноутбуки, планшети

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 28

« Перед 1 2