• Комп'ютери, ноутбуки, планшети
Вся Україна
Персональні комп'ютери Ноутбуки Планшети Електронні книги Монітори Сервери Комплектуючі Інше
Нове б/в
Asus Gigabyte GoodRAM Hewlett Packard Intel Kingston MSI Seagate Team Transcend Інше

Сервери – купівля і продаж б/в

Серверна апаратура на будь-який смак за доступною вартістю

Щоб вдало серверне обладнання придбати, варто визначитися з переліком запланованих завдань і режимом їх виконання, оскільки ідеально підходящої техніки для всіх можливих операцій не існує. При цьому, популярність бренду і вартість товару, як правило, особливої ролі не грають, тому обирати підходящий варіант слід виходячи з фінансових можливостей і бажаного рівня продуктивності. Купувати найпотужнішу і дорогу апаратуру невеликим компаніям не завжди доцільно, оскільки більшу частину часу техніка буде простоювати. Найбільш вигідні і прийнятні ціни на обладнання потрібних характеристик ви знайдете на сайті zapp.ua. У тематичному розділі «сервер придбати Україна» представлено безліч приватних пропозицій, що дозволить без зусиль реалізувати будь-які потреби. Система розширеного пошуку за заданими кращим параметрами значно спростить процес підбору оптимального варіанта. А щоденне оновлення інформації, що надходить і цілодобовий режим роботи створять додатковий комфорт застосування віртуального сервісу.

Основні критерії вибору сервера

Продуктивність сервера залежить від типу процесора і різновиду пам'яті. Компанія Intel відрізняється достатньою частотою випускаємих пристроїв, здатних виконати в секунду чималу кількість операцій. Але для благополучної роботи з базами даних і міцними, щільними масивами знадобиться відповідний обсяг кеш-пам'яті. Порівняно недавно з'явилися на ринку процесори Itanium, які відрізняються великим об'ємом кеша і особливою підтримкою 64-бітної архітектури. Але, в наслідок дорожнечі і складності створення сумісних з ними платформ, товар не користується великим попитом. Сімейство AMD краще масштабується, характеризуючись більш високою швидкістю відгуку. Пристрої Xeon (Intel) відмінно підійдуть для систем, які не обробляють велику кількість запитів одночасно. Крім того, на один сервер неможливо встановити більше чотирьох процесорів. Техніка AMD відмінно впорається з підтримкою баз даних, відрізняючись високою пропускною здатністю і можливістю установки до восьми пристроїв в одній системі. На віртуальному торгівельному майданчику zapp.ua ви можете підібрати і придбати готовий сервер з потрібними характеристиками, витративши мінімум зусиль і часу на пошуки кращого варіанту. Самостійно регулюючи діапазон граничних цін, ви швидко знайдете оптимальне обладнання і втілите в життя виниклі наміри. У рубриці «сервер б/в придбати» представлені найрізноманітніші типи техніки, серед яких ви можете обрати, наприклад, пристрій з функцією пам'яті ECC, яка здатна автоматично виправляти помилки, які виникають під час роботи, або передбачає нарощування апаратуру.

Особливості вибору підходящої дискової системи

В залежності від того на скільки важлива висока швидкість пошуку документів, можливість обробки безлічі одночасних запитів і обсяг носіїв, підбираються жорсткі диски. Самим швидким пошуком інформації характеризуються SCSI пристрої, здатні послужити відмінним рішенням для роботи з великими базами і непростими розрахунками. SATA диски мають невелику швидкість доступу, але обсяг їх досягає 500 Гб. Такий тип обладнання підійде для зберігання нечасто запитуваних даних. Попередньо ознайомитися з розцінками на потрібну вам продукцію можна на вимогу «сервер придбати ціна», що допоможе добре орієнтуватися в існуючій ситуації на ринку і здійснити операцію найбільш економічно, уникаючи непотрібних переплат. Щоб підвищити ефективність пошуку необхідної техніки ви можете безкоштовно опублікувати на сайті zapp.ua власне оголошення з описом важливих характеристик і приблизною вартістю придбання. Серверне обладнання б/в дозволить заощадити значну суму виділеного на придбання бюджету і обзавестися надійною системою відмінної якості для будь-якого призначення. При цьому для перегляду наявних варіантів можна навіть не виходити з дому, відвідуючи сторінку практичного торгівельного сервісу з будь-якого наявного під рукою гаджета. 

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення