• Годування
Вся Україна
Дитячі суміші Дитяче пюре Дитячі каші Дитячі макарони Дитячі соки і напої Дитяче печиво Йогурт Посуд для годування Аксесуари Інше (дитяче харчування)
Abbott Baby Dream BabyOno Bebi Bebi Bebivita Bruggen Chery DOMI Dr.Brown's Familia Friso Geoby Hager Heinz Hipp Humana HYPROCA Milupa Milupa Nestle Nutricia Nutrilon Nutrilon Redmond Rossmann Semper Semper Similac Solar Splat Wakodo Агуша Беллакт Бибиколь Витамакс Даруй ланів Добра Світу Малыш Истринский Малютка НЕННІ Повна Чаша Сади Придоння Тато Хорольський МКК ДП Інше
0-12 місяців 0-6 місяців 12-18 місяців 6-12 місяців До 3 місяців З 4 місяців З 5 місяців З 6 місяців З 7 місяців З 8 місяців З 9 місяців З 10 місяців

Годування – купівля і продаж

Основні види і кращі виробники дитячого харчування

Якісне дитяче харчування – запорука здоров'я, бадьорості і правильного розвитку малюків. Саме тому цій темі приділяється так багато уваги, яке не обмежується тільки обговореннями. Коли є попит, завжди знайдеться і пропозицію. Тому харчова промисловість активно нарощує виробництво даного виду продукції, поповнюючи прилавки магазинів все новими і новими видами відповідних товарів. Але в умовах обмеженості бюджету багато хто в пошуках економії звертається до мережі Інтернет. Одним з популярних джерел приватних пропозицій є дошка оголошень zapp.ua, де широко представлений асортимент дитячого харчування та необхідних аксесуарів, серед яких можна знайти:

 • фруктове, овочеве, м'ясне пюре;
 • молочні каші і закваски;
 • особливі крупи, макарони, приправи;
 • спеціальне печиво і різні батончики;
 • свіжі фрукти і овочі без ГМО та нітратів;
 • стерилізатори і підігрівачі;
 • молоковідсмоктувачі;
 • поїльники та інше.

При цьому обираючи необхідні товари, особливу увагу слід приділяти виробникам. Знамениті торгівельні марки з багатою історією: Nestle, Hipp, Nutricia, Heinz, Semper, Humana – дорожать своєю репутацією, тому уважно стежать за якістю своїх виробів та дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм, а також інвестують значні кошти в дослідження і розвиток технологій.

На що звертати увагу при придбанні дитячого харчування

Вибір надійної торгівельної марки – далеко не останній пункт у списку того, що потрібно зробити, перш ніж придбати який-небудь продукт для свого малюка. Перед придбанням потрібно уважно вивчити етикетку:

 • перевірити термін придатності;
 • зіставити вікові показники;
 • уважно переглянути весь склад, в тому числі і різні харчові добавки;
 • ознайомитися зі способом приготування.

При цьому потрібно врахувати, що якщо на упаковці відсутні відомості по будь-якому з перерахованих вище пунктів, то найімовірніше перед вами підробка і давати дитині такий продукт не можна.

Кожен споживач повинен знати, що за всю інформацію, зазначену на етикетках, виробник за законом несе відповідальність. Якщо ви під час вивчення товару не побачили на ньому основних даних, значить перед вами продавець або магазин, який не заслуговує довіри.

Уважно слід ставитися і до способів приготування. Без чіткого дотримання інструкцій або при використанні не за призначенням дитяче харчування може втратити свої корисні властивості і можливо навіть завдати шкоди здоров'ю малюка. Тому ознайомлення з подібною інформацією рекомендується проводити перед придбанням, щоб заздалегідь визначити чи підходять вам зазначені способи приготування або застосування.

Як убезпечити себе від шахраїв

Торгівля в інтернеті несе в собі серйозні ризики як для продавців, так і для покупців. Незліченна кількість шахрайських схем небезпідставно турбує добропорядних громадян, завдаючи серйозної шкоди віртуальному бізнесу, навіть незважаючи на всі його переваги, серед яких: економія часу і коштів, ефективність, швидкість.

Щоб убезпечити себе і звести ймовірність натрапити на шахраїв до мінімуму, слід дотримуватися основних правил безпеки. Будьте уважні до того, що говорить, чим цікавиться і що пропонує опонент, максимально намагайтеся перевірити всю доступну інформацію по даній особі, ні під якими приводами не розголошуйте свої секретні банківські дані, користуйтеся тільки перевіреними службами доставки. Пам'ятайте, обережність – запорука позитивних результатів.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення