Вид Длинношерстные Короткошерстные Напівдовгошерсті
Великі Середні
Самець Самка

Кішки – купівля і продаж

Породисті кошенята недорого

За допомогою універсального сервісу віртуальних оголошень zapp.ua можна без зусиль знайти і швидко придбати не тільки речі або певні послуги, але і домашнього улюбленця. Багато городян сьогодні пристрасно мріють про симпатичних кошенят певної породи. А знайти такого не просто, та й взагалі підібрати тварину в основному можна лише на якихось стихійних ринках чи виставках. І ось віртуальні дошки оголошень стали найбільш зручним і простим засобом для будь-якої людини. Адже такого широкого вибору водночас більше не знайдете ніде. І виїжджати з дому не потрібно. При цьому є можливість знайти найбільш прийнятну вартість, а то і зовсім купити його за символічну ціну, майже безкоштовно.

Щоб спростити пошук, треба заповнити просту форму реєстрації та залишити своє повідомлення в розділі: «купити кота», що, безсумнівно, принесе ефективні результати у найкоротші терміни. Докладно вкажіть всі бажані характеристики четверолапого:

 • порода;
 • колір шерсті;
 • колір очей;
 • стать;
 • наявність щеплень і документів;
 • діапазон цін (від мінімальної до максимально допустимої);
 • вік тварини;
 • спеціальні особливості.

Не забудьте правильно вказати контактний номер телефону, щоб потенційний продавець міг легко з Вами зв'язатися в разі потреби, після чого очікуйте вигідних контактів і конкретних пропозицій. Також Вам надається можливість переглядати щодня оновлювану базу інформації з чіткими зображеннями і детальними описами тварин. Написавши в рядок запиту «купити кошеня», система видасть Вам безліч наявних пропозицій, серед яких ви обов'язково знайдете саме те, що потрібно. 

Користуватися торгівельним майданчиком легко і цікаво 

Щоб купити кішку, більше необов'язково бігати по спеціалізованим магазинам міста в пошуках підходящого улюбленця. Достатньо відвідати пошуковий сайт, переглянути наявні варіанти пухнастих звірят і розмістити оголошення в цій рубриці. Також просто можна не тільки купити, але і продати тварину або ж віддати в хороші руки. Для цього на сайті існує розділ «продаж кішок», де Ви можете залишити детальні описи свого улюбленця з чіткими фотографіями. Для того, щоб потенційному споживачеві було простіше зорієнтуватися у виборі, рекомендується вказати наступні особливості і властивості четверолапого:

 • породу;
 • вік;
 • наявність документів та щеплень;
 •  колір шерсті та очей;
 • особливі відмітні характеристики;
 • стать;
 • суму грошей, за яку Ви готові віддати тварину;
 • чи привчений він до спеціального місця для туалету.

Завдяки розміщеним на сайті контактним номером телефону, кожен відвідувач, який зацікавився Вашою пропозицією, зможе зв'язатися з Вами і обговорити всі необхідні деталі. Віртуальна платформа оголошень дозволить отримати очікуваний  результат пошуку в найкоротші терміни, при цьому початкова вказівка оптимальної вартості виключає можливість випадкових дзвінків з метою невідповідних пропозицій.

За допомогою дошки оголошень Ви не тільки заощадите багато часу, але і зарядитесь позитивом від огляду найбільш цікавих і незвичайних пухнастиків. У цікавій рубриці «продаж кошенят», серед безлічі різновидів домашніх тварин, Ви, без сумніву, знайдете чотирилапий клубочок шерсті, про який давно мріяли, і станете для улюбленця новою сім'єю. 

Важливі моменти здійснення інтернет-покупок 

Для того, щоб убезпечити себе від можливого шахрайства з банківськими картами, рекомендується уникати безготівкового розрахунку, а також спочатку вказувати в пошуковому рядку необхідний регіон. Якщо обмежити пошуки потрібного товару межами конкретного міста, то можна уникнути зайвих переплат за пересилання придбаного, крім того, Ви будете мати можливість заздалегідь побачити свою майбутню покупку наживо, що важливо, оскільки існує ймовірність помилкового враження, коли в реальності тварина Вам не сподобається або не буде відповідати викладеним описами. Покупки через інтернет давно вже стали вигіднішими і привабливішими, оскільки дозволяють заощадити час на відвідування магазинів, і дуже зручні у використанні. Вдома, в теплій і затишній атмосфері, Вам знадобиться всього лише відвідати необхідний сайт і вказати запит «куплю кішку», після чого на екрані можна побачити безліч симпатичних фото з милими тваринками. Процедуру можна повторювати кожен день в будь-який час, без жодних обмежень. А для того, щоб вдало продати домашню тварину і зоотовари, зовсім не обов'язково цілий день мерзнути або смажитися на сонці де-небудь на ринку. Це легко можна зробити на тому ж пошуковому сайті, розмістивши у відповідному розділі правильно оформлене оголошення «продам кошеня» з зазначенням детальних властивих описів і чіткими фотографіями чотирилапого. Користуйтеся безкоштовними послугами унікального сайту zapp.ua і отримуйте максимум задоволення та позитивних вражень від комфортного сервісу та вдалої торгівлі.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 24

« Перед 1 2