Абіссінська Американський керл Анатолійська кішка Ашера Балінезійська кішка Бенгальська Бірманська кішка Бразильська короткошерста кішка Британська довгошерста Британська короткошерста Гавана браун Гімалайська кішка Девон-рекс Донський сфінкс Європейська короткошерста Йоркська шоколадна кішка Каліфорнійська сяюча кішка Канаани Канадський сфінкс Кимрик Корніш-рекс Курильський бобтейл Ла-Перм Манчкін Мейн-кун Меконгский бобтейл Невська маскарадна Нибелунг Норвезька лісова Орієнтальна Охос Азулес (Ojos azules) Персидська Петерболд Рагамаффин Російська блакитна Хлопець Священна бірманська кішка (священна бірма) Сейшельська кішка Селкірк-рекс Серенгеті Сіамська Сибірська Сінгапурська Скоттиш страйт Скоттиш фолд Сококе Сомалійська Турецька ангора Турецький ван Форинвайт Цейлонська кішка Чаузи Шантильї-Тіффані Шиншила ДШ Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) Егейська кішка Екзотична короткошерста Яванез (Яванська кішка) Японський бобтейл Інша
Вид
Великі Середні
Самець Самка

Кішки: Абіссінська – купівля і продаж

Абіссінські кішки – частинка сімейної ідилії

Короткошерсті вихованці виділяються грайливим характером і розкішним забарвленням, тому неможливо пройти повз пухнасті комочки. Їх вартість досить висока, але на майданчику Zapp.ua нескладно придбати кошенят по оголошенню за оптимальну ціну. Мурчики стануть справжніми друзями, адже і секунди не зможуть перебувати без уваги своїх господарів. Відрізняються завидною товариськістю, швидко звикають до дітей, прекрасно уживаються з іншими тваринами, особливо з собаками. Вони досить кмітливі і тактовні, відкриті і доброзичливі. Дивують своєю допитливістю і гордим виглядом. Однак чистокровні кішки абіссінської породи, яких можна купити на будь-яких торгових майданчиках, можуть виявитися не зовсім здоровими.

Часто продавці не завжди чесні з покупцями: намагаються сховати недоліки котів, промовчати про серйозні хвороби. Деякі спеціально занижують ціну, щоб був привід для застережень: «А що ви хотіли за таку вартість?» В результаті на лікування ви витратите колосальну суму, за яку можна було придбати чистокровного вихованця.

На що варто звернути граничне увагу?

  1. Відповідальні господарі не віддадуть мурлику раніше двох місяців, навіть будуть відмовляти.
  2. Переглядаючи оголошення «кошенят абіссінської породи», вникайте в опис. Окрас, вік, особливості характеру, чемпіонство батьків – все повинно бути прописано.
  3. Обов'язково подивіться на маму. Якщо запідозрили щось недобре, попросіть паспорт, родовід або виписку з розплідника.
  4. Намагайтеся приїхати на оглядини в такий час, коли кошенята не сплять. Вони повинні бути гіперактивними, а не сонними і млявими.
  5. Щоб зрозуміти, наскільки відповідально господар займається котами, заваліть його питаннями: як їх годувати, з чим люблять гратися, темперамент, схильність до захворювань саме цієї породи.

Особливості чистокровних давньоєгипетських кішок

Нерідко кошеня абіссінець, якого можна купити не тільки в розпліднику, виявляється не зовсім чистокровним. Вибираючи тварину, оцініть її мускулатуру і особливості скелета, стан і забарвлення шерсті, довжину і масивність лап і т. д. У малюків повинна бути коротка і блискуча шерсть, приємна на дотик. Тіло середньої довжини, великі і широкі вушка, мигдалеподібні очі з темним обідком.

Основна ознака цієї породи – тикироване або дике забарвлення (різновид таббі), коли на шерсті проглядаються дрібні брижі, але на відстані колір виходить однотонним. Відмітна риса – яскравий і неймовірно красивий відтінок підшерстя, а також біла пляма, що розташовується виключно на підборідді. Будьте уважні, щоб дійсно купити кота абіссінської породи, а не миле створення незрозумілого походження.

Як зрозуміти, що вихованець нечистокровний:

  • виразні смуги в нижній частині лап і наявність «намиста» (обідка на шиї);
  • білі «шкарпетки», світлі плями на животику, грудці, мордочці;
  • немає окантовки навколо очей;
  • невеликі вуха, короткий і тонкий хвіст, не загорнутий так само, як у американського керла;
  • шерсть не переливається, відсутній яскравий підшерсток.

Особливості онлайн-майданчика Zapp

Якщо на сайті не сподобалися вихованці, серед яких ви прагнете знайти тварину рідкісного забарвлення, створіть оголошення «куплю кішку абіссінської породи». Потенційні продавці вам обов'язково зателефонують. Щоб не втрачати час на даремні оглядини, намагайтеся одразу розпитати людину про стан і характер потомства. Попросіть скинути фото тата і мами кошеняти, щоб за зовнішніми ознаками визначити родовитість.

Купуючи красеня, детальніше розпитайте про харчування, що робити, якщо він передумав ходити на лоток, як допомогти пухнастикові адаптуватися до нової обстановки і багато іншого.

На Zapp можна виставити на продаж кошенят своєї абиссинки, і знайти гідного покупця. З часом за методом сарафанного радіо клієнти будуть чекати, коли ваша краса знову піде на в'язку.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1