Абіссінська Американський керл Анатолійська кішка Ашера Балінезійська кішка Бенгальська Бірманська кішка Бразильська короткошерста кішка Британська довгошерста Британська короткошерста Гавана браун Гімалайська кішка Девон-рекс Донський сфінкс Європейська короткошерста Йоркська шоколадна кішка Каліфорнійська сяюча кішка Канаани Канадський сфінкс Кимрик Корніш-рекс Курильський бобтейл Ла-Перм Манчкін Мейн-кун Меконгский бобтейл Невська маскарадна Нибелунг Норвезька лісова Орієнтальна Охос Азулес (Ojos azules) Персидська Петерболд Рагамаффин Російська блакитна Хлопець Священна бірманська кішка (священна бірма) Сейшельська кішка Селкірк-рекс Серенгеті Сіамська Сибірська Сінгапурська Скоттиш страйт Скоттиш фолд Сококе Сомалійська Турецька ангора Турецький ван Форинвайт Цейлонська кішка Чаузи Шантильї-Тіффані Шиншила ДШ Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) Егейська кішка Екзотична короткошерста Яванез (Яванська кішка) Японський бобтейл Інша
Вид
Великі Середні
Самець Самка

Кішки: Британська короткошерста – купівля і продаж

Безкоштовні оголошення про продаж британських кошенят

Переглядаючи на сайті zapp.ua оголошення про тварин, щоб знайти собі маленького вихованця, ви відзначите високу популярність кішок британської породи. І тут зустрічаються чистокровні, випещені нащадки переможців безлічі виставок. Є й змішані представники, але не менш милі. Насправді, зовсім неважливо породисті ці тварини, чи ні, гарні чи не занадто. Їм потрібен люблячий господар, який буде щиро дбати. До речі, господарі часто безкоштовно віддають своїх улюбленців в хороші руки.

Британці дуже популярні завдяки своїй добродушному і спокійному характеру. Їх кошенята завжди видаються особливими. Схожі на ведмежат, плюшеві малюки викликають захоплення і чимало позитивних емоцій. Однак це дуже незалежні тварини, які не приймають надміру ласки. Навіть голодний малюк не буде клянчити їжу. Він просто піде до своєї мисочки або спокійно дочекаються господаря. Представники цієї породи не вимагають особливого догляду і добре уживаються з усіма представниками будинку. 

Як додати оголошення про купівлю або продаж тварини?

Багато людей заробляють на життя тим, що розводять породистих кішок. На цьому сайті є чимало пропозицій від власників, що пропонують купити британців – дуже симпатичних плюшевих кошенят. Подати оголошення зовсім не складно. У розділі «Тварини» знайдіть категорію «Коти» і подивіться, як розповідають про своїх вихованців інші користувачі сайту. Це для вас послугує хорошим зразком.

Сайт Zapp розроблений для того, щоб ви могли скласти оголошення і знайти домівку для тварини, де її будуть цінувати і не забуватимуть піклуватися. Оголошення можна розмістити абсолютно безкоштовно. Але, щоб продаж тварин пройшов швидше, складіть гарний опис і викладіть фотографії улюбленця. Щоб покупці відразу знайшли і обрали саме вашого вихованця, важливо правильно заповнити спеціальну форму на сайті. Постарайтеся нічого не упустити:

  • вигляд (довгошерсті, короткошерсті);
  • розмір;
  • стать;
  • вік;
  • ціна.

Породисті тварини продаються за досить високою ціною, особливо, якщо вони мають хороший родовід. А утримання такої тварини зазвичай обходиться ще дорожче. Багатьом породам кішок необхідний делікатний догляд і правильний раціон, на що здатний витрачати кошти далеко не кожен господар. Підбираючи собі вихованця, покупець обов'язково оцінює, яким він буде і чи зможе за ним доглядати, забезпечуючи всі потреби.

Як вибрати тварину на дошці оголошень?

Після додавання оголошення «продам кошеня», ви зможете скопіювати посилання на нього і розміщувати в соціальних мережах, або на інших сайтах, щоб прискорити процес продажу. Таким чином, ви проінформуєте багатьох людей.

Дошка оголошень zapp.ua допомагає відвідувачам швидко знайти різних тварин. У нас ви також зможете знайти оголошення про кішок, або інших знайдених бездомних тварин. Адже для багатьох головне, щоб ці милі створіння знайшли місце під дахом і у вашому серці. Без господаря тварина змушена жити на вулиці, де буде страждати від холоду, голоду і жорстокості оточуючих. Зустрічаються тут навіть рідкісні породи кішок, собак, птахів, гризунів та інших тварин. В каталозі залишають свої оголошення власники і добродушні люди, щоб невдахи швидко знайшли будинок.

Використовувати сайт дуже зручно, це вигідніше, ніж купувати вихованця в зоомагазині. Там він буде коштувати дорожче. Серед пропозицій можна знайти тварину, яку власник віддає за умовною ціною або безкоштовно. Тож підібрати для себе домашнього улюбленця тут дуже легко, для цього необхідно переглянути оголошення по всіх категоріях. І не забувайте, що інформація додається щодня і у великих кількостях.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Кішки Британська короткошерста

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 5