Абіссінська Американський керл Анатолійська кішка Ашера Балінезійська кішка Бенгальська Бірманська кішка Бразильська короткошерста кішка Британська довгошерста Британська короткошерста Гавана браун Гімалайська кішка Девон-рекс Донський сфінкс Європейська короткошерста Йоркська шоколадна кішка Каліфорнійська сяюча кішка Канаани Канадський сфінкс Кимрик Корніш-рекс Курильський бобтейл Ла-Перм Манчкін Мейн-кун Меконгский бобтейл Невська маскарадна Нибелунг Норвезька лісова Орієнтальна Охос Азулес (Ojos azules) Персидська Петерболд Рагамаффин Російська блакитна Хлопець Священна бірманська кішка (священна бірма) Сейшельська кішка Селкірк-рекс Серенгеті Сіамська Сибірська Сінгапурська Скоттиш страйт Скоттиш фолд Сококе Сомалійська Турецька ангора Турецький ван Форинвайт Цейлонська кішка Чаузи Шантильї-Тіффані Шиншила ДШ Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) Егейська кішка Екзотична короткошерста Яванез (Яванська кішка) Японський бобтейл Інша
Вид Длинношерстные Короткошерстные Напівдовгошерсті
Великі Середні
Самець Самка

Кішки: Курильський бобтейл – купівля і продаж

Курильський бобтейль – дивна тварина з собачим характером

Милі тварини з коротким хвостом цінуються не тільки за м'яку шерстку, оригінальне забарвлення і лагідний характер. Кішки породи Курильський бобтейль, купити яких можна на сайті Zapp.ua, фактично не мають специфічного запаху і практично не линяють. Вирізняються комунікабельністю, гострим розумом, дружелюбністю, безмежної відданостю до господарів. З півслова розуміють домочадців і можуть підтримати розмову. У них непогано розвинений мисливський інстинкт, тому їх вважають відмінними рибалками. Їм не важко зловити гризуна і навіть зайця. Ці тварини за звичками схожі з собаками: люблять гуляти, бігати за м'ячиком, приносять його в зубах назад господарю.

Особливості породи. Перед тим, як купити кошеня Курильський бобтейль, варто звернути увагу на характерні ознаки породи. Наявність короткого хвоста-помпона не привід думати про чистокровнісь малюків. Його довжина варіюється від трьох до восьми сантиметрів, повинні бути вигини і заломи, один або декілька вузлів.

Як повинен виглядати Курильський бобтейль?

  1. Вуха середньої величини і трикутної форми, з невеликим нахилом вперед. На кінчиках можуть бути пензлики.
  2. Тіло компактне, мускулисте і масивне, а спина трохи дугоподібна. Грудна клітка досить широка.
  3. Лапи великі, круглястої форми.
  4. Переглядаючи оголошення «кошенята породи Курильський бобтейль», варто звернути увагу на шерсть. Вона може бути короткої або середньої довжини. Обов'язкова наявність «штанців», пишного коміра, красивого пучка на хвості.
  5. Велика голова візуально нагадує трапецію, особливий шарм додають плавні лінії скул разом з сильним підборіддям.
  6. Очі середньої величини, широко посаджені, за формою нагадують волоський горіх.

Окраси безхвостих створінь

Зацікавив продаж кошенят для подальшого розведення? Варто пам'ятати, що є заборонені за стандартом відтінки шерсті: колор-пойнт (сіамський), шоколадний, ліловий, цинамон (коричневий), фавн (світло-бежевий, як у козулі), а також їх поєднання з білим.

А ось які тварини вважаються безцінними:

  • черепахового забарвлення, особливо голубо-кремового або чорно-червоного;
  • потомство з виразним тигровим забарвленням (макрель), адже зазвичай смуги недостатньо стійкі: з часом зливаються і перетворюються в плями;
  • мармуровий малюнок з чітко вираженими контурами візерунка.

Якщо вдасться купити кота породи Курильський бобтейль забарвлення чорно-золотого таббі (тигровий, мармуровий), бережіть її як зіницю ока! Таке тварина вважається найдорожчим і рідкісним скарбом серед інших представників породи. Досить складно отримати потомство з подібним зображенням. Шикарні завитки повинні бути чіткими: неприпустимі розмитість, уривчастість, несиметричність фрагментів, розірване «намисто» на грудці.

Як продати тварину з хвостом-помпоном

Майданчик Zapp.ua відрізняється зручним функціоналом. Тут легко продати або купити кішку і кошенят по оголошенню. Заводчики намагаються детально розписати переваги батьків і маляти: участь у виставках, нагороди, навіть наявність важливих генів, які відповідають за появу малюнка і його характер на хутрі тварини (A і T). Обов'язково описують темперамент котика, наявність необхідної документації, можливість зробити родовід за додаткову вартість і багато іншого.

Хороші продавці завжди готові розповісти про догляді і годуванні. Як безпечно перевезти тварину в інше місто або країну, щоб по дорозі вона не захворіла. Як вести себе перші дні, щоб допомогти їй адаптуватися до нової обстановки.

На сайті Zapp нескладно підшукати хорошого господаря або купити кішку Курильський бобтейль будь-якого віку. Якщо шукаєте повноцінну пару для свого вихованця з метою розведення, на інтернет-майданчику ви знайдете підходящий варіант. Звичайно, варто запитати про причини продажу, занижену вартість та інші нюанси. Не відкладаючи, покажіть тваринку ветеринарові, щоб не принести в дім хворобливу тварину. В ідеалі, треба прийти до лікаря разом з продавцем або попросити виписку з ветклініки.

Продаж котів породи Курильський бобтейль – колосальна відповідальність для реалізаторів та покупців. Від кожного учасника угоди залежить здоров'я та емоційний стан вихованця, а також якість майбутнього потомства.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Кішки Курильський бобтейл

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення