Абіссінська Американський керл Анатолійська кішка Ашера Балінезійська кішка Бенгальська Бірманська кішка Бразильська короткошерста кішка Британська довгошерста Британська короткошерста Гавана браун Гімалайська кішка Девон-рекс Донський сфінкс Європейська короткошерста Йоркська шоколадна кішка Каліфорнійська сяюча кішка Канаани Канадський сфінкс Кимрик Корніш-рекс Курильський бобтейл Ла-Перм Манчкін Мейн-кун Меконгский бобтейл Невська маскарадна Нибелунг Норвезька лісова Орієнтальна Охос Азулес (Ojos azules) Персидська Петерболд Рагамаффин Російська блакитна Хлопець Священна бірманська кішка (священна бірма) Сейшельська кішка Селкірк-рекс Серенгеті Сіамська Сибірська Сінгапурська Скоттиш страйт Скоттиш фолд Сококе Сомалійська Турецька ангора Турецький ван Форинвайт Цейлонська кішка Чаузи Шантильї-Тіффані Шиншила ДШ Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) Егейська кішка Екзотична короткошерста Яванез (Яванська кішка) Японський бобтейл Інша
Вид
Великі Середні
Самець Самка

Кішки: Персидська – купівля і продаж

Персидська кішка – еталон краси і величі

У вихованців верхня губа плавно переходить в контури щік, тому складається відчуття, що вони постійно усміхаються. Кішки перської породи, купити яких можна у заводчиків або з рук, цінуються за оригінальну мордочку, неймовірно довгу, густу і шовковисту шерсть. На верхівці знаходиться витончена «шапочка», яка плавно подовжується, переходить в гриву і спадає на спинку і грудку. Є «штанці», «рукава» і навіть «бакенбарди». Вони можуть бути чорними, білими, ліловими, блакитними, кремовими, червоними і т. д. Особливо красиво виглядають кішки з шиншилловим відтінком. Основа волоска має білястий або золотистий (персиковий) колір, а кінчики – злегка затемнені.

Штампи розкішної породи

Купити кошеня перса по оголошенню можна на майданчику Zapp.ua, воно повинно бути доглянутим, особливу увагу варто приділити вовні. Якщо склалося відчуття, що вона ватна і явно електризується, значить, у звірка незбалансоване харчування. Перед операцією огляньте його зовнішність, щоб форма голови, комплекція та інші частини тіла відповідали стандартам.

Якою повинна бути персидка?

  1. Вуха маленькі і широкі, низько посаджені, добре опушені і практично не помітні з-під «вовняної шапки».
  2. Щоб купити кішку персидської породи, потрібно заглянути в її очі. Їх колір відповідає забарвленню вихованця. Приміром, у тварини з чорною мармуровою шерстю вони повинні бути мідними або темно-оранжевими, а з золотистою затіненою (шиншила) – зеленими, але допускається і блакитно-зелений колір.
  3. Очі великі і круглі, виразні і широко відкриті.
  4. Тулуб середній або великий, не видовжений, нагадує квадрат.
  5. Грудка широка і добре розвинена.
  6. Лапи товсті і короткі, надзвичайно міцні, між пальцями повинні перебувати пучки вовни.

Побачивши оголошення «кошенята персидської породи», не поспішайте робити покупку. Придивіться, щоб хвіст був досить пухнастим (немов у песця), без єдиного залому. Слабкість кінцівок, занадто плоска або опукла форма мордочки, розтягнуте тіло, як у Петерболдов, – ці ознаки говорять про змішану породу. Розміри корпусу не настільки важливі, краще уважно оглянути пропорції тулуба. Надмірно довгі і стрункі кінцівки неприпустимі для цієї породи. Експерти оцінюють будову голови і загальне враження, включаючи погляд, форму носа, вушок, обриси скул.

Як придбати вихованця на Zapp.ua?

На сайті можна скласти оголошення «куплю кішку персидської породи». В описі варто вказати бажаний колір очей, забарвлення шерсті та інші параметри. Щоб до вас не зверталися шахраї, краще показати, що ви прекрасно розбираєтеся в тонкощах породи. Перед покупкою не зайвим буде відразу заглянути в ветклініку, навіть разом з продавцем. Якщо тварина доросла, попросіть взяти виписку у доктора, щоб знати про перенесені хронічні захворювання, лікування, загальний стан вихованця. Не варто довіряти надто заниженими цінами, адже чистокровні персидки – не дешеве задоволення.

Щоб продаж кошенят і котів персьидської породи пройшлаов успішно, як продавцям, так і покупцям варто задати питання, поспостерігати за людиною - наскільки трепетно ставиться до тварини. В цій справі не варто поспішати. Поспіх говорить про несерйозність намірів з боку майбутнього господаря і недобросовісності заводчика.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1