Абіссінська Американський керл Анатолійська кішка Ашера Балінезійська кішка Бенгальська Бірманська кішка Бразильська короткошерста кішка Британська довгошерста Британська короткошерста Гавана браун Гімалайська кішка Девон-рекс Донський сфінкс Європейська короткошерста Йоркська шоколадна кішка Каліфорнійська сяюча кішка Канаани Канадський сфінкс Кимрик Корніш-рекс Курильський бобтейл Ла-Перм Манчкін Мейн-кун Меконгский бобтейл Невська маскарадна Нибелунг Норвезька лісова Орієнтальна Охос Азулес (Ojos azules) Персидська Петерболд Рагамаффин Російська блакитна Хлопець Священна бірманська кішка (священна бірма) Сейшельська кішка Селкірк-рекс Серенгеті Сіамська Сибірська Сінгапурська Скоттиш страйт Скоттиш фолд Сококе Сомалійська Турецька ангора Турецький ван Форинвайт Цейлонська кішка Чаузи Шантильї-Тіффані Шиншила ДШ Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) Егейська кішка Екзотична короткошерста Яванез (Яванська кішка) Японський бобтейл Інша
Вид
Великі Середні
Самець Самка

Кішки: Хлопець – купівля і продаж

Регдолл – безмежна довіра господареві

Добродушна, урівноважена, зі спокійним характером – тварина гігантських розмірів стане чудовим другом для всієї родини. У кішки породи Регдолл, купити яку можна на майданчику Zapp.ua, не здригається мускул, коли господар бере її на руки. Вона повністю расслабленна, беззастережно довіряє домочадцям. Недарма назва породи перекладається як «лялька». З цієї причини потрібно акуратно акуратно з нею поводитись і оберігати, адже стрибок навіть з першого поверху може виявитися фатальним. Вони не вміють перевертатися в повітрі і приземлятися на лапки, як, наприклад, священна бірманська.

Купити Кошеня Регдолл - безкорисливого і надійного друга, який відрізняється колосальною допитливістю, можна не тільки у заводчиків. Йому завжди цікаво, чим займається його господар, намагається у всьому йому допомогти. Ніколи не нападає, а під час бійки намагається швидко піти. Він дуже миролюбний, терплячий і невимогливий, тому чудово ладнає з усіма домочадцями: іншими тваринами, маленькими дітьми. Проте варто пам'ятати, що вихованці не переносять самотності, тому намагайтеся не залишати його надовго в порожній квартирі, а на прогулянку і виїзні заходи завжди беріть з собою.

Стандарти породи «ганчір'яної ляльки»

Придбати кошенят по оголошенню можна на цьому інтернет-майданчику, однак перед тим ретельніше вивчіть ознаки породи:

 • вуха середнього розміру і досить широкі, можуть бути з пензликом;
 • очі великі, овальні, широко посаджені, з невеликим ухилом;
 • мускулиста, трохи коротка шия;
 • грудка сильна, добре розвинена;
 • форма голови у вигляді широкого клина;
 • лапи з оберемками шерсті між пальцями, овальні і товсті;
 • перед продажем кошенят переконайтеся, що забарвлення відповідало стандартам;
 • шерсть шовковиста, на передніх лапах (і на мордочці) трохи коротша, ніж на задніх.

Як відрізнити чистокровку від інших представників кішок?

Через неправильну селекційну роботу, ознаки породи досить розпливчасті, тому навіть у суддів виникають проблеми з приводу оцінки тварини. Найчастіше недобросовісні продавці в якості Рэгдолла пропонують Бірманців. Як їх розрізнити? Бірманська кішка більш тендітна, невеликого розміру. Зверніть увагу на підборіддя: воно кольорове, а не чисто-біле.

Купити кота або кішку породи Регдолл нескладно, якщо знати про можливі підступи продавців. Як розпізнати «підробку»?

 • коротка голова;
 • занадто великі або маленькі вуха, на кінці загострені;
 • блідий колір очей, а повинен бути інтенсивно блакитний, включаючи всі відтінки;
 • короткуватий або римський ніс;
 • вузькі, мигдалеподібні очі;
 • короткий хвіст з затупленим кінцем;
 • довга, затонка шия і вузькувата грудина.

Як купити обожнюваного вихованця на Zapp?

Переглянувши оголошення «кошенята породи Регдолл», можна вибрати підходящий варіант, включаючи забарвлення, стать, вік, довжину вовни і т. д. Бажано не поспішати з придбанням. Відкладіть убік емоції і придивіться до форми голови, будови скелета. Проведіть рукою по шерсті: вона не повинна бути з ковтунами, жорсткою, сплутаною і тьмяною. Переконайтеся, що лоток з мискою досить чисті, а спальне місце кішки - доглянуте.

Оголошення про продаж котів і кошенят породи Регдолл досвідчені реалізатори радять оформляти грамотно, розписувати особливості породи вихованця. Обов'язково треба зробити фотографії, використовуючи різний фон: чим більше знімків розміщено в публікації, тим краще.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1