Абіссінська Американський керл Анатолійська кішка Ашера Балінезійська кішка Бенгальська Бірманська кішка Бразильська короткошерста кішка Британська довгошерста Британська короткошерста Гавана браун Гімалайська кішка Девон-рекс Донський сфінкс Європейська короткошерста Йоркська шоколадна кішка Каліфорнійська сяюча кішка Канаани Канадський сфінкс Кимрик Корніш-рекс Курильський бобтейл Ла-Перм Манчкін Мейн-кун Меконгский бобтейл Невська маскарадна Нибелунг Норвезька лісова Орієнтальна Охос Азулес (Ojos azules) Персидська Петерболд Рагамаффин Російська блакитна Хлопець Священна бірманська кішка (священна бірма) Сейшельська кішка Селкірк-рекс Серенгеті Сіамська Сибірська Сінгапурська Скоттиш страйт Скоттиш фолд Сококе Сомалійська Турецька ангора Турецький ван Форинвайт Цейлонська кішка Чаузи Шантильї-Тіффані Шиншила ДШ Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) Егейська кішка Екзотична короткошерста Яванез (Яванська кішка) Японський бобтейл Інша
Вид
Великі Середні
Самець Самка

Кішки: Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) – купівля і продаж

Хайленд-страйт – добродушні і миролюбні тварини

Розумна, добродушна і спокійна домашня тварина – скарб для сім'ї. Хочеться придбати пухнасте створіння, але немає часу доглядати за шерстю? Вам найкраще підійдуть кішки породи Шотландська довгошерста (Хайленд-страйт). Їх «шубка» надзвичайно шовковиста і щільна, не така ватяна, як у персів, тому чудово розчісується. Довгий час залишається у презентабельному вигляді, рідко скочується в ковтуни.

У представниць цієї породи гострий розум і хороший інтелект, тому вони чудово піддаються дресируванню, легко навчаються, практично з першого разу звикають до лотка. Ніжні, ласкаві, неймовірно благодушні істоти. Чудово ладнають з маленькими дітками, іншими тваринами, в тому числі і собаками. Завжди ступають за господарем по п'ятах, однак не відрізняються зайвою нав'язливістю, як і Егейські красуні.

Стандарти породи довгошерстих вихованців

Кошеня Шотландське довгошерстий, яке можна купити на майданчику Zapp.ua, виділяється грайливістю і цікавим вдачею. Однак не варто забувати про можливі дефекти, особливо якщо вартість за малюка значна.

Якою має бути тварина:

  • кругла мордочка, без вираженого стопа (переходу від чола до носа);
  • шия коротка, масивна, з коміром;
  • вуха невеликі, прямостоячі, трохи завужені, на кінчику ледь загострені;
  • ніс широкий, короткий, з незначним прогином;
  • щоб купити кота породи Хайленд-страйт (чистокровного), варто звернути увагу на круглу голову з опуклим чолом, повними щоками і подушечками;
  • на вушках щільні і пишні пучки вовни, зовнішня сторона добре опушена;
  • очі круглої форми, помірно великі.

Тіло повинно бути м'язистим, не надто довгим і збитим, з широкою грудною кліткою. Кінцівки могутні, короткуваті, а лапки - з міцно стиснутими пальчиками. Головне – рух вихованця: еластичний і вільний у всіх суглобах.

Недоліки шотландської породи. Перш, ніж купити за оголошенням кошенят породи Шотландська довгошерста, варто ретельно їх оглянути. У них не повинно бути полустоячих вух, а також жорсткого, тонкого і куцого хвоста, який практично не згинається. Плоский лоб, різкий перехід до носа, коров'ячий постав задніх лап, різні аномалії в будові скелета – це неприпустимі дефекти для тварин. Підборіддя не повинне надмірно виступати, а великі вуха – істотний недолік Хайлендов.

Як вигідно продати вихованця на майданчику Zapp?

На сайті можна написати будь-яке оголошення: продати або купити кішку Хайленд-страйт. Важливо грамотно зробити публікацію. Описати бажаний окрас, вік, наявність всіх щеплень та інших процедур по догляду. Слід позначити причину покупки: для в'язки, суто для себе або в якості подружки для свого вихованця.

Продавцю варто сфотографувати малюка, і викласти якомога більше знімків. Нерідко, потенційні покупці просять надіслати електронною поштою або у повідомленні додаткові фото. Намагайтеся робити їх різноманітними, ловити цікаві моменти (як дивиться, потягує лапки, спить у смішній позі). У двох словах опишіть особливості продажу котів і кошенят породи Хайленд-страйт: з доставкою в інше місто, наявність родоводу, норов котика і т. д. Людина повинна з першого погляду полюбити ніжне створення і радіти першій зустрічі, а не губитися у здогадах з приводу майбутньої угоди.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Кішки Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт)

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 1