Абіссінська Американський керл Анатолійська кішка Ашера Балінезійська кішка Бенгальська Бірманська кішка Бразильська короткошерста кішка Британська довгошерста Британська короткошерста Гавана браун Гімалайська кішка Девон-рекс Донський сфінкс Європейська короткошерста Йоркська шоколадна кішка Каліфорнійська сяюча кішка Канаани Канадський сфінкс Кимрик Корніш-рекс Курильський бобтейл Ла-Перм Манчкін Мейн-кун Меконгский бобтейл Невська маскарадна Нибелунг Норвезька лісова Орієнтальна Охос Азулес (Ojos azules) Персидська Петерболд Рагамаффин Російська блакитна Хлопець Священна бірманська кішка (священна бірма) Сейшельська кішка Селкірк-рекс Серенгеті Сіамська Сибірська Сінгапурська Скоттиш страйт Скоттиш фолд Сококе Сомалійська Турецька ангора Турецький ван Форинвайт Цейлонська кішка Чаузи Шантильї-Тіффані Шиншила ДШ Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) Егейська кішка Екзотична короткошерста Яванез (Яванська кішка) Японський бобтейл Інша
Вид Длинношерстные Короткошерстные Напівдовгошерсті
Великі Середні
Самець Самка

Кішки: Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) – купівля і продаж

Хайленд-фолд – бездоганна кішка з шикарною шубкою

Шотландки – ідеальні вихованці для сім'ї, адже вони прекрасно ладнають з дітьми, стають прекрасними друзями для бабусь і холостяків. Здатні швидко адаптуватися до всілякої обстановки. Кішки породи Шотландська довгошерста (Хайленд-фолд) відрізняються миролюбним і спокійним характером. Вони не примхливі, терплячі і ласкаві. Завжди бігають за господарем, цікавляться його справами, обожнюють пограти, тільки не літають по кімнаті, незважаючи на хорошу фізичну форму.

З першого погляду здається, що представників цієї породи неможливо сплутати з іншими створіннями. Проте, щоб придбати кошенят або кішку Хайленд-фолд по оголошенню без дефектів та за прийнятною вартістю, бажано ознайомитися зі стандартами шотландок.

На що варто звернути пильну увагу:

 • мускулиста і короткувата шия;
 • тулуб досить гнучкий, середньої довжини, однак не повинен бути занадто масивним або кремезним;
 • кінцівки короткі, м'язисті, з закругленими лапками;
 • шерсть в міру довга, густа і щільна, не прилягає до тулуба;
 • голова широка і кругла з твердим підборіддям, як у Страйтів;
 • вуха маленькі, широко поставлені, щільно притиснуті до голови, проте досить м'які та рухливі.

Можливі недоліки та поширені вади висловухих тварин

Щоб купити кошеня Шотландське висловухе чистокровного і без дефектів, потрібно добре приготуватися до оглядин. Варто з особливою уважністю придивитися до тварини: звернути увагу на усі частини тіла, розташування вушок, щільність вовни, забарвлення і колір очей.

 1. Жорсткий, не гнучкий хвіст, недостатньо товстий, з незначним опушенням.
 2. Вуха стирчать або нещільно прилягають до черепа. Занадто довгі і великі, виступають за контур голови. Вони надто тверді, малорухомі, вузькі біля основи.
 3. Купити кота породи Хайленд-фолд простіше, адже у дорослих особин легко розглянути відсутність пишних «штанців» і розкішного «коміра».
 4. Помітний перехід від лоба до носа тварини, він повинен бути більш згладжений.
 5. За стандартами CFA не визнаються деякі забарвлення: червоний, шоколадний, колор-пойнт (сіамський).

Як знайти відповідного продавця або покупця?

І потенційний господар, і заводчики часто залишаються незадоволеними угодою. На жаль, від суперечок і нарікань страждає вихованець. Як зберегти свій час, нерви і запобігти стресу у тварини?

Поради продавцям:

 1. Вкажіть в оголошенні «кошенята породи Шотландська висловуха» вік, день народження, особливості характеру, можливість вибору.
 2. Не варто сподіватися на бронь. Якщо малюків не зарезервували, не поспішайте віддавати їх першому ліпшому. У кожного котика буде свій покупець.
 3. Щоб не обривали телефон із стандартними питаннями, роздрукуйте людині пам'ятку, де детально розпишіть особливості догляду, харчування і т.д.
 4. Завжди беріть завдаток. Не вірте в щирість слів, що майбутній господар принесе залишок суми через пару днів.

Пам'ятка покупцям:

 • якщо на порталі Zapp не знайшли відповідного вихованця, створіть оголошення «куплю кішку»;
 • підготуйте перелік запитань, щоб все дізнатися;
 • не поспішайте обирати малюка, хороший продавець вас не буде підганяти;
 • зверніть увагу на щеплення, перегляньте паспорт і родовід;
 • неодмінно треба побачити маму-кішку;
 • якщо тварина вже доросла, попросіть зробити виписку з клініки;
 • забирати до себе малюка треба не раніше 2,5 місяців.

Купівля, продаж кошенят породи Хайленд-фолд – відповідальний крок, тому кожному зі сторін необхідно серйозніше поставитися до операції. Подумайте про здоров'я свого вихованця!

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Кішки Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд)

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення