Абіссінська Американський керл Анатолійська кішка Ашера Балінезійська кішка Бенгальська Бірманська кішка Бразильська короткошерста кішка Британська довгошерста Британська короткошерста Гавана браун Гімалайська кішка Девон-рекс Донський сфінкс Європейська короткошерста Йоркська шоколадна кішка Каліфорнійська сяюча кішка Канаани Канадський сфінкс Кимрик Корніш-рекс Курильський бобтейл Ла-Перм Манчкін Мейн-кун Меконгский бобтейл Невська маскарадна Нибелунг Норвезька лісова Орієнтальна Охос Азулес (Ojos azules) Персидська Петерболд Рагамаффин Російська блакитна Хлопець Священна бірманська кішка (священна бірма) Сейшельська кішка Селкірк-рекс Серенгеті Сіамська Сибірська Сінгапурська Скоттиш страйт Скоттиш фолд Сококе Сомалійська Турецька ангора Турецький ван Форинвайт Цейлонська кішка Чаузи Шантильї-Тіффані Шиншила ДШ Шотландська довгошерста висловуха кішка (Хайленд фолд) Шотландська довгошерста кішка (Хайленд-страйт) Егейська кішка Екзотична короткошерста Яванез (Яванська кішка) Японський бобтейл Інша
Вид
Великі Середні
Самець Самка

Кішки: Скоттиш страйт – купівля і продаж

Скоттиш-страйт (Шотландська прямовуха) – миловидні і граціозні тварини

Спокійні, врівноважені тварини з м'яким характером стануть прикрасою будь-якого будинку. Перш, ніж купити кота породи Скоттиш-страйт, необхідно уважно прочитати публікацію. Підготувати важливі питання, зв'язатися з продавцем за допомогою повідомлення або зателефонувати. З придбанням вихованця не варто поспішати: дізнайтеся про особливості догляду, годування, улюблені іграшки і темперамент. У кожної тварини свій характер: одні дуже грайливі, другі – цікаві, треті – трохи флегматики.

Як правильно скласти опис вихованця для продажу? На майданчику Zapp.ua легко створити оголошення «кошенята породи Скоттиш-страйт» з допомогою зручного функціоналу. Досить натиснути кнопку «подати оголошення», вибрати розділ «тварини», «кішки» і відповідну породу. Потрібно поставити ціну з торгом або без, в гривнях, доларах або євро. Бажано зробити детальний опис: вказати окрас, вік (день народження), наявність щеплень. Якщо є хронічні захворювання, краще не приховувати, але особливо не вдаватись в подробиці. Під час спілкування можна розповісти детальніше. Варто позначити чесноти батьків: хороший родовід, нагороди з виставок, чемпіонство.

Як обрати чистокровну тварину?

Кошеня Скоттиш-страйт, купити яке можна на порталі Zapp, народжується з м'якими і трохи плескатими вушками. На 21-у добу вони піднімаються або навпаки, притискаються до черепа. За ним і визначають точну породу потомства. Заводчики рекомендують зв'язувати шотландського фолда зі страйтом, щоб послід вийшов без вад та хронічних захворювань.

Багато покупців плутають шотландськіх тварина з британцями, адже зовні вони досить схожі. Перші більше граціозні, їх шия з більш вираженими контурами, а другі – опецькуваті й коренасты. Перш, ніж придбати кошенят по оголошенню, насторожено придивіться до фотографій:

 • тіло повинне бути середньої величини, щільним і мускулистим, помірно довгим, однакової ширини від крупа до плечей;
 • лапи з міцно стиснутими пальцями;
 • мордочка з опуклим чолом, круглими щоками;
 • вуха невеликі, при основі широкі, догори акуратно звужуються, кінчики злегка розведені і трохи загострені, з внутрішньої сторони є пучки вовни;
 • ніс короткий, з м'яким прогином.

Характер страйтів. Можливі недоліки тварин

Кішки породи Скоттиш-страйт, купити яких можна на: Zapp, відрізняються безтурботним і незворушним темпераментом, швидко прив'язуються до будинку. У молодому віці їх легко привчити до лотка або кігтєточки. Ці котейки стійкі до стресових ситуацій, тому відмінно переносять поїздки, у тому числі в інше місто. Однак не варто цим зловживати, адже часта зміна обстановки може негативно відбитися на їх психіці і здоров'ї.

Не варто поспішати: купити кошенят або кішку Скоттиш-страйт по оголошенню можна і не чистокровну. На що варто звернути пильну увагу?

 • у вихованця не повинно бути гачка на хвості;
 • постава задніх кінцівок, як у корови;
 • напівстоячі вуха;
 • плоский лоб;
 • хвіст короткий, нерухомий, жорсткий;
 • дуже масивне тіло;
 • колір очей не відповідає забарвленню шерсті (як прописано в стандартах породи);
 • рухи скуті, не граційні.

Продаж кошенят і котів породи Скоттиш-страйт – відповідальний крок для покупців і продавців. Жива істота відчує будь-який настрій господаря, його турботу або байдужість. Не варто віддавати їх в руки першого ліпшого клієнта. Краще придивіться, як він ставиться до майбутнього члена сім'ї, розпитує з азартом або практично не слухає ваших роз'яснень.

.

↓ Більше↑ Менше
Оголошення Тварини Кішки Скоттиш страйт

Валюта

Сортування

Знайдено оголошень: 2