• Культура і мистецтво
Вся Україна
Адміністратор Актор Аніматор Відеоінженер Менеджер артиста Менеджер по проектам Модель Музикант, співак, викладач музики Організатор, івент-менеджер, провідний Режисер Керівник творчості Скаут-менеджер Спеціаліст по звуку Сценарист, автор Танцюрист, хореограф Фотограф Художник Шоумен Обслуговуючий персонал Інша
Галерист Ілюстратор Мистецтвознавець Майстер декупажу Художник Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Культура і мистецтво: Художник, робота

Робота для талановитих живописців

Коли ми говоримо про художників, то уявляємо творчих людей, що займаються улюбленим хобі, але ніяк не про співробітників різних компаній. І це марно. Робота художника ділиться на безліч гілок. Талановита людина може не тільки малювати картини на полотні, але і працювати у видавництві ілюстратором, реставратором - у музеї, декоратором різних виробів і т. д.

Працевлаштуватися художником складніше, ніж хотілося б. Ця сфера діяльності не є дуже популярною. Здобувачеві доведеться добряче попрацювати, щоб знайти цікаву посаду. Пам'ятайте, що достатній рівень освіти не гарантує успішну кар'єру. В мистецькій галузі головним є талант. Наймачі попросять надати портфоліо своїх робіт, перш ніж запросити на співбесіду.

Якщо ви досить талановита людина, для якої живопис не тільки спосіб заробити, але і справжнє захоплення, то обов'язково перегляньте вакансії художника на zapp.ua. Великі українські видавництва і художні майстерні шукають талановитих співробітників на даному інтернет ресурсі. Не забувайте, якими особистими якостями повинен володіти претендент на посаду живописця:

  • уважністю до дрібних деталей;
  • хорошою пам'яттю;
  • почуттям гармонії;
  • беззаперечним художнім талантом, бажанням його розвивати;
  • фізичною витривалістю, адже працювати доведеться багато і наполегливо;
  • умінням бачити прекрасне у звичайному;
  • неординарними поглядами на речі.

Безпечне працевлаштування із Zapp

Займайтеся пошуком роботи художника в інтернеті безпечно. На жаль, сайт zapp.ua не має можливість перевірити справжність усіх опублікованих оголошень, тому претенденту слід завжди проявляти пильність. Безліч шахраїв орудує в мережі, намагаючись обдурити недосвідчених користувачів. Модератори ресурсу постійно видаляють підозрілі пропозиції, але на це потрібен якийсь час. Убезпечте себе, вивчивши загальноприйнятий звід правил безпеки, який ви можете прочитати тут.

Приватні та бізнес оголошення

Деякі користувачі не зовсім коректно розуміють даний розділ, тому варто уточнити, що приватні оголошення – це пропозиції, які безпосередньо надходять від роботодавця. Всі контактні дані, що при цьому зазначено, повинні бути однієї фірми. Бізнес пропозиції – це інформація про роботу від посередників. Кадрові агенції та рекрутингові фірми займаються пошуком співробітників на вакантні місця в компанії наймача. Користувачеві рекомендується бути обережним при спілкуванні з рекрутерами. Адже існує безліч інформаційних агентств, які намагаються заробити на наївності і розпачливості шукачів. Пам'ятайте, що послуги таких компаній повністю безкоштовні. Якщо вам запропонували заплатити за працевлаштування, то це витівки аферистів.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення