• Культура і мистецтво
Вся Україна
Адміністратор Актор Аніматор Відеоінженер Менеджер артиста Менеджер по проектам Модель Музикант, співак, викладач музики Організатор, івент-менеджер, провідний Режисер Керівник творчості Скаут-менеджер Спеціаліст по звуку Сценарист, автор Танцюрист, хореограф Фотограф Художник Шоумен Обслуговуючий персонал Інша
Менеджер Інше
Резюме Вакансії
Тимчасова Постійна
Графік
Освіта

Культура і мистецтво: Менеджер артиста, робота

Менеджер артиста – запорука успішних концертів

Хто з нас не любить приємним недільним вечором відвідати концерт відомої сучасної співачки, отримавши при цьому позитивні емоції? Або ж вшанувати своєю присутністю театр. Думається, що таких людей знайдеться дуже невелика кількість. І, дійсно, позитивний вплив культурних подій на організм людини давно вже було доведено провідними вченими світу. Проте мало хто замислюється, що за гастролями, виставками та іншим різноманіттям розваг стоїть наполеглива і кропітка праця. Робота менеджером артиста як раз і полягає в тому, щоб організувати для свого «шефа» щільний графік виступів, домовляючись при цьому з зацікавленими особами про фінансову сторону комерційної справи, а також про всі дрібні деталі аж до бронювання готелів з харчуванням.

Вакансії менеджера артиста на zapp.ua

Підібрати підходящу вакансію менеджера артиста допоможе розділ Культура і мистецтво на дошці оголошення zapp.ua. За допомогою розширеної системи фільтрації заявок за різними критеріями цей процес підбору для претендента буде менш болючим з мінімальними втратами часу. Працевлаштуватися менеджером артиста допоможе вказівка у своєму резюме більш повної інформації про бажаний рівень заробітної плати, досвід професійної діяльності в цій сфері, графік роботи.

Чому варто вибрати майданчик zapp.ua

Даний онлайн-ресурс надає своїм відвідувачам в найкоротші терміни всю необхідну інформацію про постійно оновлювані вакансії роботи менеджером артиста. Зручний дизайн порталу, легкість у використанні дозволять вам з позитивом провести час, переслідуючи при цьому мету продовжити кар'єру в своїй улюбленій галузі. Від вас потрібно лише:

  • бажання отримувати гідну заробітну плату;
  • максимальне заповнення інформації про себе для гідної оцінки всіх компетентних якостей потенційним роботодавцем;
  • щира віра в себе.

Пошук роботи менеджером артиста нелегкий, але дуже можливий. Портал zapp.ua постарається зробити його більш успішним.

.

↓ Більше↑ Менше

Валюта

Сортування

Оголошення не знайдені

Останні додані оголошення